Te fundit

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

22:01

2024-03-04 09:52:41Bota TEMA

15 Komente

 1. Z
  Zhvejku

  Ajde merre veshe se ç'pobehet, ka dy vjet qe thone i kemi vene saksione naftes e gazit rus, ne 2023 BE paska marre 15%. Po ukraina e zheles sionistit, a ka humbje nga trenziti!? Si dhe sa!? Po vet ukraina qe eshte e varur nga gazi rus!? Kush do ja siguroj, Pavllua i çekis, Shuli i gjermanis apo Makari i frengut...!? Populli i ukraines dhe i B.es. le te ngrohet me pordhet e politiqenevet vasal te daj samit, a desh harova, pa permendur pordhacet homodebil te albanistanit.

  1. I
   Idrizi

   Llafe bosh flasin te gjith

   1. Z
    Zoti me shqipetaret

    Ti Zhvejk qenke nje analfabet i kategorise A ► Detyra e pare e shtepise eshte 50 -15 = ? Ajo qe del eshte % e sanksioneve dyvjecare te EU, qe po ti perkthejme ne Euro jane qindra Miljarda Euro...pra paniku yt eshte alla Zhvejk, ► Detyra e dyte e shtepise eshte ► lexo mbi pasurite mbi

    1. I
     Indrit

     Po e marrin nga venndet e tjera po me shtrenjte prap nga rusia vjen

    2. r
     reti11

     Qijani gratë mongolëve! Shmangini krejt importer mongole.

     1. a
      anti25642654censurë

      pasi ndërprenë 35%,tashti duhet të "presim më të keqen" 5%??

      1. I
       Idrizi

       Llafe bosh flasin te gjith

       1. I
        Idrizi

        Llafe bosh flasin te gjith

        1. R
         RAIFI

         Jo serioziteti i BE-së dhe SHBA-së bënë që Ukraine të humb 1/3e territorit ,të humbur dhjetëra mijra ushtarë e civil nëse jo qindra mijra,shkatërrim total.E futën në luftë,tani SHBA-së nuk po i funksionon Senati për ndihma Ukrainës! Kurse Evropa ka dy vite që rrinë lidhur me sanksionet ndaj Rusisë e në fakt të gjitha funksionojnë me gazin,pse jo edhe naftën e grurin rus.Ky konstatim nuk është propagandë thjesht janë prova të pa diskutueshme.Sa për shembull këto ditë Bullgaria u deklarua se mund të.mos merr edhe më tej gazin rus!

         1. I
          Idrizi

          Llafe bosh flasin te gjith

          1. a
           anti25642654censurë

           drize,aman shkruaje dhe nja 8 herë se nuk po i bie në të!!

          2. k
           kirurg

           Kontratat nuk ndërpriten tak-fak, se e paguan shumëfish...

           1. H
            Hajde rradhen kush e ka.....

            Komentues "rei 11" gay ruset jane njera nga dy degezimet e vikingeve qe zbriten nga skandinavia ne dy anet e kontinenit Evropian, nuk shikon ngjashmerine me danezet, hollandezet etj, keshtu eshte kur bejne komentet koqet. Ne Evropen perendimore nuk ka me rrace te paster jane nxire nga milionat e emigranteve jevgj, zezake e arbe qe po vershojne ne emer te globalizmit, per Francen, Angline e Gjermanine as qe behet fjale kane vite e vite qe e kane kryer kete proces.

            1. h
             hurdhera

             Nje lajm i trishtueshem per Bajdenistet dhe Tema-n e Mehros !! Gjykata supreùme e hodhi poshte vendimin e gjykates se shtetit Oklahoma qe ndalonte kandidimin e zotit Trump per president . Unanimisht u hodh poshte kjo ndalese. Fuqine per te ndaluar ndonje kandidat per president e ka vetem kongresi i SHBA-ve dhe asnje gjykate e kujdo shteti qofte . PIKE ; Mehro shpresoj nje editorial me te zgjeruar nga gazetari dhe pronari i shquar i gazetes Tema . Me dhimbje Mehro por ani do te kaloje me te tjerat bashke .

            2. S
             Shqipetari

             Non grada nuk krahasohet me presidentin e globit..Administrata Tramp e beri non grada morrin e nje lagje te Evropes.Nuk ka shanse te votohet gjyshi antishqiptare Millosh sepse nuk eshte votuar asnjehere me voten e lire te shqiptarit.Gjyshin qe vodhi dhe vrau shqiptare nder dekada do ta votojme pasi te burgoset per 25 vjet per krimet e kryera nder dekada.Kur te dale nga burgu atehere mund te ndodhe qe ta votojme ne 5% .Ka mundesi qe shpellari pas 25 vite burg mund te vije ne pushtet me 5% te votave.Ai pa dhene llogari ne biruce per vrasjet e Shkodres,luften civile te 1997,luften Veri-Jug,21 Janarin,Gerdecin etj emra te pervecemem ai mund te marre pushte vetem me 34 Maj te vitit 2080.Ju rrofte Sudja ,cjapi dhe dhia se nga pas ju vjen Salia

             Lini një Përgjigje

             09:33 Bota 20 komente

             09:27 Bota

             09:26 Bota 3 komente

             21:40 Bota

             20:00 Bota 5 komente

             19:02 Bota

             17:50 Bota

             17:20 Bota 1 koment

             16:56 Bota 1 koment

             16:36 Bota

             Më të lexuarat

             12:41 Politika 50 komente

             11:35 Politika 23 komente

             09:31 Politika 7 komente

             17:33 Politika 7 komente

             10:26 Sociale 27 komente

             09:16 Politika 12 komente

             Blog Tema

             18:18 Blog 2 komente

             21:40 Blog

             19:50 Blog 3 komente