Te fundit

18:32

18:23

18:12

18:02

17:52

17:44

17:40

17:37

2023-12-10 14:21:00Bota TEMA

2 Komente

 1. s
  stalini

  Na plasi palla kemi Rusine dhe salih berishen, ku pjerdhim ne per europen, shkembe graniti ne buze te adriatikut pa pas frike se them ndonje skret

  1. B
   Bankier

   Mbarojne shpejt ato te shkretat, sidomos kur i shperdoron duke vjedhur , apo duke perdorur pa kriter. Paraja duhet investuar qe te prodhoje pasuri….

   Lini një Përgjigje

   13:29 Bota

   13:12 Bota

   12:22 Bota 23 komente

   11:22 Bota 3 komente

   10:09 Bota 5 komente

   09:40 Bota 2 komente

   09:14 Bota

   22:25 Bota

   21:00 Bota

   20:50 Bota 3 komente

   Më të lexuarat

   12:02 Politika 12 komente

   10:05 Blog 44 komente

   11:32 Politika 9 komente

   09:19 Politika 17 komente

   11:52 Politika 25 komente

   13:15 Bota 17 komente

   Blog Tema

   17:11 Blog 1 koment

   10:05 Blog 44 komente

   21:00 Blog 6 komente