Te fundit

18:16

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

17:29

17:20

2024-04-16 09:31:00Bota TEMA

3 Komente

 1. L
  Lymi Tutit

  Kur publikoni shkrime te ngjarjeve aktuale,perpiquni te lexoni me shume cka shkruan shtypi nderkombetar.Jo me shume nevoje,se sa te referoheni tek CNN

  1. a
   anti25642654censurë

   ça ke dah me thon lymo??mos vallë duhet të bazohen te "la repubblica" ose më mirë të themi tek shtypi ku bazohet i madhi e i madhërishmi i plevitosur kaCO??o lal a e ke ndjekur këtë ngjarje nga fiilimi,6 muaj më parë,dhe a të ka kapur veshi dhe truri më pas atë që ka ndodhur para tetorit të vitit të kaluar??lali,lexo dhe CNN,se dhe ata japin ndonjë lajm "të vërtetë"!jo të gjitha i kanë të paguara nga sorosi e të porositura nga grupi i billderbergut,a masonët!!mo shko shumë pas "rusia today" e hajvanëve si ata!!komshijt e palestinezëve e kanë kuptuar se me çfarë muti kanë të bëjnë!!të parët që e kuptuan ishin libanezët,më pas kuvajtjanët,egjyptianët e jordanët!!sa për ajatollahët!?asqë bëhet fjalë!tërë arabia është kundër tyre!arsyeja e parë është shekullore,ndarja e besimit,e dyta është ekstremizmi i tepruar i tyre!!gjithë bota arabe po hapet ngadalë ngadalë!të gjithë po e kuptojnë se nuk shkohet me kuran përpara!!e kuptuan duke lexuar historinë e europës!!e panë se përsa kohë europa u udhëhoq nga bibla,mbeti gropë muti!kur filloi të udhëhiqej nga ekonomia!?shkoi përpara!!dhe ata ngadalë,ngadalë po bëjnë të njëjtën gjë!!prandaj janë,jo hapur,kundër iranit!!

  2. L
   Lymi Tutit

   Shume keq qe komentin nuk e publikoni te plote !! Dobesi ! Lymi Tutit

   Lini një Përgjigje

   20:18 Bota 7 komente

   19:19 Bota 2 komente

   18:25 Bota 1 koment

   18:20 Bota 2 komente

   17:31 Bota

   16:56 Bota 1 koment

   16:20 Bota

   15:44 Bota 3 komente

   15:24 Bota

   14:36 Bota

   Më të lexuarat

   10:24 Kronika 6 komente

   12:25 Kronika 4 komente

   20:19 Kronika

   10:31 Kronika 9 komente

   12:15 Politika 15 komente

   09:17 Kronika 39 komente

   Blog Tema

   09:39 Blog 8 komente

   18:18 Blog 10 komente

   17:05 Blog