Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-02-20 12:57:00Bota TEMA

1 Komente

 1. O
  Oh sa kom qesh

  Nuk ke se cfare te besh, Biden Pampersi poston vidio ne Tik Tok eshte kthyer ne bloger. Ai vete eshte nje vidio e gjalle dhe nje super qeshatrak, nuk ka nevoje per nje llogari te tille..

  Lini një Përgjigje

  12:17 Bota 3 komente

  12:09 Bota 7 komente

  11:42 Bota

  10:46 Bota

  10:15 Bota 3 komente

  10:04 Bota

  09:27 Bota 3 komente

  22:40 Bota 3 komente

  20:30 Bota

  19:21 Bota

  Më të lexuarat

  01:10 Kulturë 11 komente

  10:23 Dossier 2 komente

  15:16 Politika 13 komente

  10:17 Kronika

  11:33 Bota 13 komente

  14:18 Politika 10 komente

  Blog Tema

  20:50 Blog

  11:20 Blog 8 komente

  18:08 Blog 3 komente