Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-28 16:57:29Bota TEMA

2 Komente

 1. d
  dsa

  Tavari-sh Kuleba Perendimi dhe Amerika, Ukrainen e kane per te fshire bythen e perdorin kunder Rusise, ata e kane problemin me Rusine dhe ministri jashtem Lavrov do te jete pjese e rendesishme e samitit te OSBE, se per Blinken nuk po e presin per vizite as bythezinjte arabe bashke me Biden e kane diskretituar politiken e jashte te Amerikes.

  1. M
   Mesues gjeografie

   Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian (OSBE). C'punë ka Blinken aty ? Mos eshte dhe USA në Europë ???

   Lini një Përgjigje

   16:44 Bota 3 komente

   16:13 Bota 3 komente

   15:54 Bota

   15:40 Bota 5 komente

   14:55 Bota

   14:15 Bota 1 koment

   13:26 Bota 1 koment

   12:45 Bota

   12:20 Bota 2 komente

   11:59 Bota 3 komente

   Më të lexuarat

   09:14 Blog 17 komente

   10:06 Dossier 15 komente

   09:10 Politika 9 komente

   11:02 Bota 11 komente

   09:39 Politika 11 komente

   09:30 Politika 13 komente

   Blog Tema

   17:49 Blog 2 komente

   17:29 Blog 15 komente

   16:36 Blog 6 komente