Te fundit

22:41

22:25

22:16

22:10

22:00

21:50

21:48

21:40

2023-12-09 09:50:00Bota TEMA

3 Komente

 1. N
  Nard Noka

  Hudhra komuniste ...

  1. I
   Ish mjeku veterinar '82

   Shikoni hapni syte se sa ton me Air Fresheners blini me deshiren tuaj ne Kine , qe ne fakt shkencetaret i kane cilesuar keto esencialisht pollution . Pra ajri i banesave eshte me i demshem per shendetin se sa vete tymrat neper rruget e qyteteve .

   1. N
    Nje tjeter shtetas kanadez

    Thuhet Kebek dhe jo Kuebek (Québec). Pyetni se si lexohet ky emer atyre qe dine frengjisht. Kuebek e lexojne vetem italianët, kurse anglofonet e citojne Kubek.

    Lini një Përgjigje

    09:42 Bota 2 komente

    09:33 Bota

    22:10 Bota

    21:10 Bota

    20:40 Bota

    15:30 Bota

    14:51 Bota 5 komente

    10:24 Bota

    10:07 Bota

    22:40 Bota

    Më të lexuarat

    09:20 Politika 10 komente

    10:03 Sport 34 komente

    11:59 Sociale 47 komente

    09:14 Politika 4 komente

    17:05 Politika 10 komente

    19:19 Politika

    Blog Tema

    19:00 Blog

    14:30 Blog 13 komente

    19:44 Blog 7 komente