Te fundit

15:10

15:00

14:50

14:47

14:40

14:32

14:31

14:21

2023-12-03 21:50:00Bota TEMA

6 Komente

 1. o
  or taj

  Shoku Stoltenberg qe merr urdhera nga Biden Pampersi c'pune ka NATO me Ukrainen, ajo nuk eshte anetare e saj ata jane sllave dhe 50% te popullates e ka ruse, pra Rusia po lufton dhe ka fituar me ju, aq te forte jeni sa vetem me nje lufte ne Ukraine i keni depot e armatimeve bosh, vete e the. Po theheni ne qesharake i keni hyre detit ne kembe, po mendoni per fundin e luftes qe eshte nje fitore e sigurt e car Putinit.

  1. S
   Shvejk

   Te fala censosumes nga zhelja dhe Bideja.

   1. z
    zhvejk sumcpuari

    Erdhi dita e pageses ne rubla o zhvejk bythqiri ??

    1. Z
     Zhvejku

     ceno shura! zhvejku s'ka nevoje, as per dollar e as per rubla dhe mos e ngatro me veten tende, o idiot i dobishem.

     1. z
      zhvejk sumcpuari

      Harova , ke te drejte ....je sperme e mbetur ruse ne pidhin e jot eme ...iken ruset dhe lane spermen te kurva mamaja jote , ajo e mbajti kopilin rus qe sot na del ne mbrojtje te babaes se vet ....vec babe nuk ke je dobic i licencuar ....paska dhe me keq se ata qe e bejne propaganden per para ....ti e ben se skje mend ne kok ..ke kasht ....peder

   2. d
    dyshuesi

    Po me Izraelin si do bejme ? Ehee...e koklavitur duket ke do mbeshtesim te pushtuarin apo pushtuesin

    Lini një Përgjigje

    20:50 Bota

    18:20 Bota

    16:45 Bota 2 komente

    16:36 Bota 1 koment

    15:35 Bota 1 koment

    15:10 Bota

    14:47 Bota 6 komente

    14:34 Bota

    14:27 Bota 3 komente

    13:56 Bota 1 koment

    Më të lexuarat

    17:52 Politika 35 komente

    10:18 Kronika 13 komente

    18:23 Kronika 9 komente

    17:29 Politika 12 komente

    20:38 Blog 15 komente

    11:11 Kronika 21 komente

    Blog Tema

    14:11 Blog 6 komente

    11:42 Blog 2 komente

    10:48 Blog 3 komente