Te fundit

17:22

17:14

17:05

16:59

16:57

16:52

16:45

16:33

2023-12-04 11:24:43Bota TEMA

2 Komente

 1. S
  Salkari

  Botim i denje per te gjithe ata qe thone se Berishen nuk e arestojne per arsye te moshes se madhe ....ik tani dhe gudulisini topet Saliut ....dhe ai ju pshur ligjet e tuaja te famshme ... Duket qarte qe nuk doni ta coni perpara akuzave dhe ligjit per nje arsye ose tjetren ...e keni lene te bjere vete si procesi i frutes se bere mire ne peme qe vjen nje dite dhe bie vete ....deri atehere do beheni gazi i Botes dhe do telendiseni ne arenen nderkombertare qe nje plak matur dhe ca rebele , hajdute e kriminele zbythin rendin , ligjin dhe shtetin ...

  1. h
   harroje

   As per 100 vjet nuk arrestohet Saliu...Harroje. Nuk kane tope keta ta fusin brenda. Keta nuk fusin dot brenda Mul Noken dhe Kol Olldelen, jo me Saliun... Kane frike akoma...

  Lini një Përgjigje

  09:11 Bota

  22:40 Bota 2 komente

  21:50 Bota 6 komente

  20:50 Bota

  18:20 Bota

  16:45 Bota 2 komente

  16:36 Bota 1 koment

  15:35 Bota 1 koment

  15:10 Bota

  14:47 Bota 6 komente

  Më të lexuarat

  21:22 Politika 42 komente

  09:10 Kulturë 9 komente

  18:09 Blog 25 komente

  19:47 Politika 53 komente

  19:19 Bota 9 komente

  09:17 Bota 11 komente

  Blog Tema

  17:05 Blog

  10:04 Blog 13 komente

  09:06 Blog 2 komente