Te fundit

18:16

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

17:29

17:20

2024-02-20 20:00:41Bota TEMA

15 Komente

 1. d
  dsa

  Sanksione per vdekjen e Navalnit ( burimi i vdekjes se nga kush u be nuk dihet.....), ku ne vitin 2021 Gjermania e perzuri duke e derguar ne duart e sigurta te Putinit, tani kerkoni te vendosni saksione, gje e peshtire.

  1. X
   XhaFCK

   Dsa@ kari, kane arrestuar qytetare ruso-amerikane o idiot. Si do ti vinte nje shqiptaro-amerikani ta arrestonin ne Shqiperi ne te njejtat kondita? Cfare monstrash jeni mor ju punofte Rusia familjen.

   1. G
    Gjethja e fikut

    Ore Xha Fuks Ceno Kopili! Ne rusi u arestua shtetesja ruso-amerikane per tradheti te larte (spiune) Mos vall amerika tradhetaret i dekuron!? Jo qe je monster, po je njeri i felliqur koke e kembe, debil na hengsh mun.

   2. T
    Toni

    ….i pështirë je ti që gënjen. Gjermania nuk e përzuri, përkundrazi i tha mos u kthe ne Rusi. Navalni u kthye për tu përballur. Putin e vrau!

    1. a
     anti25642654censurë

     toni, ti i thua gënjeshtar këtij shkërdhatës??po përse mor lal duhet ta përmëndësh mutin çdo herë!!ai dihet që është pjellë putiniane!!vetëm gënjeshtrën di të thotë!!ke parë ndonjë sllav të thotë të vërtetën??edhe kur ju leverdis e vërteta ata gjënjejnë!nëse dikush vret një sërb a rus,ata nuk janë të aftë të thonë "na vranë një njeri",jo duhet të gënjejnë patjetër"na therën,coptuan,dogjën 2 mijë njerëz"!!navalni u tregua sa trim aq dhe vetvrasës me kthimin në rusi!!ai ndoshta nuk llogariti atë që putana bën përherë!eleminimin e trashë të kundërshtarëve të tij!!ai kujtoi se duke u shëndruar në një person shumë të njohur në arenën ndërkombëtare,putini nuk do të kishte guxim ta prekte!por gaboi!!puta jo vetëm e arrestoi por dhe e vrau!! të dekorosh drejtorin e burgut një javë pas vdekjes së navalnit!?nuk e di sa budalla duhet të jesh??

    2. T
     Taulant

     Po pse genjen kur thua qe Gjermania e perzuri?

     1. G
      Gjermoni

      Budalla, ai u largua vete nga Gjermania megjithese i ofruan azil, sepse deshte te luftonte ne vendin e tij per te rrezuar Putinin. Nuk e kuptoj sesi nje njeri shqiptar mund te mbeshtese Rusine, armikun shekullor te shqiptareve. Qene kerkesat e Rusise perandorake per avancimin e interesave sllave ne Ballkan qe krijuan situaten per ndarjen e shqiptareve ne disa shtete dhe qenien pa te drejta per gati nje shekull pas renies se perandorise osmane. Kemi shpetuar per qime, nga nderhyrja e amerikaneve ne fillim te shek. XX, sepse do ishim zhdukur si etni totalisht. Cliruan dhe Kosoven, ndihmuan qe shqiptaret e Maqedonise dhe Malit te Zi te jene faktore ne qeverisje. Mosmirenjohes i trashe, merr trastat dhe shko e mbro Rusine qe e ke qejf!

      1. R
       Realisti

       Ti dsa je copa e injorantit. Gjermania bëri çfarë kërkoi vetë Navalny. Ju lutën mos të kthehej mbrapa por ai u tha le të vdesë në Rusi nqs do jetë e nevojshme. Shikoi lajmet pa syze e mos imagjino lajme që thjesht krijohen nga turbinat e Sales tat e mendja jote si flluskë sapuni.

       1. p
        paemerr

        o cari ,se dorezoi gjermania ,vete navalny vendosi te kthehej ....

       2. P
        Poseidon

        PSE NUK THUA SE PO I VJEN RADHA NJE HIROSHIME RUSE.....ESHTE E VETMJA ZGJIDHJE....EDHE PER POPULLIN RUS QE PO E VRET NE UKRAHINE..........FUTINI NJE NE KREMLIN DHE PUNA MBARON ....NESE BAIDEN DON TE FITOJE ZGJEDHJET RRUGA ESHTE RREZIMI I PUTANES RUSE.....

        1. A
         Arzt

         CIA ka kerkuar qe te heqe qafe Julian Assange. Po atehere me ç'surrat keta shqetesohen per vdekjen e Navalnit qe paguhej nga sherbimet sekrete perendimore?! Kjo tashme eshte e provuar.

         1. a
          anti25642654censurë

          o veteriner, dhe nuk ja paskan dalë dot??kush pidhin e satëme të ka thënë se navalni paguhej nga shërbimet perëndimore,mor bir putini??shojgu,dashnori i skapamentos,auspufit(meqënëse qeke gjermanik)të putanës(nuk e kam për nënën tënde,këtë putanën,e kam për babain tënd)??edhe nëseeeeee,navalni ishte si thua ti,ai u dënua dhe duhej të vuante dënimin në bazë të ligjeve në fuqi!por kërmës ruse nuk ia pranon kafshëria të durojë,të gëzohet vetëm me vuajtjet e tij!!ndoshta e bën që të mos lërë kundërshtarë të tij kur ai vetë të ketë cofur si qen!!ai e di që e ka të afërt vdekjen,prandaj eleminon tërë kundërshtarët e tij!!unë parashikoj që ai do përfundojë si romanovi i fundit,nuk e di se çfar pidhin e satëme parashikon ti për fundin e putanës?? ma jep një përgjigje o bir putini??

         2. L
          Lira

          Po Ukraines qe vrau gazetarin amerikan Gonzalo Lira cfar denimi duhet ti japim? Asgje?

          1. a
           anti25642654censurë

           je familje e këtij pedos mi "lira"??o të qifshin qënt a ja ke idenë se kush është dhe si vdiq lira pedofili,kurvari,duhenxhiu dhe idioti gonzalo??moj lira a e di që ukrainasit,pas arrestimit i dhanë mundësinë gonzalo derrkucit mundësinë të këthehej në amerikë dhe ai nuk pranoi??a e di që kushëriri tënd ose burri tënd,meqënëse ke të njëjtin mbiemër,jepte informacioe ushtarake rusëve duke publikuar hapur me gjeolokalizim fotografi në profilin e tij??a e di ti moj lira se gonzalo dhe pse u arrestua,nuk u fut në burg por u la në arrest shtëpie??a e di ti moj lira se ai u largua nga arresti shtëpiak,dhe për fat të keq të tij,a për budallallëk nuk shkoi drejt lindjes,por shkoi drejt perëndimit??a e di ti moj lira se kur largohesh nga arresti shtëpiak po të kapën të rrasin në burg??a e di ti moj lira se gozalo si duhanxhi i tmerrshëm që ishte,si thes dhjami që ishte nuk kishte një sistem imunitar normal??e që vdiq nga një pneumoni normale??he rracë e qelbur që përveçmutngrënjes nuk jeni të aftë të bëni gjë tjetër!!

           1. !
            !!??

            E dim qe ti Cenoshura, si zedhenes i spitalit psikiatrik te elbasanit i di te gjitha, ndaj s'ngopesh se ngreni mut e gelbaz...!

          Lini një Përgjigje

          17:21 Bota

          16:57 Bota

          16:21 Bota 13 komente

          15:46 Bota 3 komente

          14:45 Bota 2 komente

          14:24 Bota 1 koment

          13:58 Bota

          13:17 Bota

          12:57 Bota 1 koment

          12:17 Bota 3 komente

          Më të lexuarat

          10:24 Kronika 6 komente

          12:25 Kronika 4 komente

          20:19 Kronika

          10:31 Kronika 9 komente

          12:15 Politika 15 komente

          09:17 Kronika 39 komente

          Blog Tema

          09:39 Blog 8 komente

          18:18 Blog 10 komente

          17:05 Blog