Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-12-03 22:40:00Bota TEMA

2 Komente

 1. K
  Kalec Dega

  ska lidhje thone cifutet, se mos e kane per here te pare qe mbysin anijet amerikane te luftes...lol...vetem se kete radhe e mohojne..... = harrojne qe sot ka me shume shqiptare studente ne Amerike,lol

  1. T
   Teut' e Modhe 94-96-21

   Sa perkthim amator dhe pa lidhje kur vjen puna tek termat ushtarake dhe procedurat detare:)

   Lini një Përgjigje

   21:50 Bota 6 komente

   20:50 Bota

   18:20 Bota

   16:45 Bota 2 komente

   16:36 Bota 1 koment

   15:35 Bota 1 koment

   15:10 Bota

   14:47 Bota 6 komente

   14:34 Bota

   14:27 Bota 3 komente

   Më të lexuarat

   11:53 Blog 53 komente

   11:40 Sport 23 komente

   18:51 Politika 21 komente

   17:42 Politika 24 komente

   10:21 Kronika 7 komente

   10:28 Dossier 32 komente

   Blog Tema

   20:28 Blog 9 komente

   20:17 Blog 18 komente

   15:13 Blog 2 komente