Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

21:30

2023-12-10 15:00:00Bota TEMA

3 Komente

 1. D
  Dardan

  Vetem Shqiperia nuk po nxjerr ndonje snajper per te vrare Perbindeshin e Vicidolit qe ka shtrire pertoke edhe SPAK-un!

  1. L
   Latif Dreqi.

   Snajperi qe do vrase Perbindshin e Viçidolit eshte KOHA, tik - taku i se ciles e ka zene nga kockat (shtremberuar si "?",si shpirti i tij i zi). Dhe me mire keshtu qe te varroset si nje qen i zgjebosur dhe i braktisur, ndryshe po e "vrau" ndonje snajperist, MALOKET do ti ngrene shtatorre qe te tremb sorrat, atje ne hale te se emes ku eshte pjelle.

  2. P
   Pirdhni se liroheni.

   Genjeshtra me "bisht" sipa lajmeve qe kene dhene 10 snajperistet e pare te famshem ne Bote jane nga Ukraina, njeri prje tyre ka hyre ne librin Guinness qe ka vrare nje ushtar rus para disa ditesh nga 3800 metra distance e kuptoni 3800 metra, a thua se nuk ishte plumb por nje rakete e vogel balistike.

   Lini një Përgjigje

   14:21 Bota 2 komente

   13:29 Bota

   13:12 Bota

   12:22 Bota 23 komente

   11:22 Bota 3 komente

   10:09 Bota 5 komente

   09:40 Bota 2 komente

   09:14 Bota

   22:25 Bota

   21:00 Bota

   Më të lexuarat

   11:53 Blog 53 komente

   11:40 Sport 23 komente

   17:42 Politika 24 komente

   18:51 Politika 21 komente

   10:21 Kronika 7 komente

   10:28 Dossier 32 komente

   Blog Tema

   20:28 Blog 9 komente

   20:17 Blog 18 komente

   15:13 Blog 2 komente