Te fundit

09:27

09:26

09:10

09:18

09:17

09:13

09:05

09:02

2022-08-04 14:04:00Bota TEMA

2 Komente

 1. a
  aria

  bravo, keshtu vazhdo, sa me shum vazhdon te suportosh ukrainen aq ne shum ukraina e shkrete do fundoset, jeni fajtore kok e kembe, per fajin tuaj me ne krye xhandarin amerike u shkaterrua nje shtet i tere

  1. H
   Hajro Lula

   Sulmon Putini dhe ti e faturon te keta ??? Shum i zgjuar paske qene ti ore kuluf ku paske qene ??? Harove ti qe ne dhjetor te 2021 shit CIA , por dhe vete Presidenti Biden paralajmeronete per nje sulm te mundshem ....te parashikuar jo me dite , por me ore ......cte benin me teper , pse nuk e kish vene armaten e rend e ky ne kufi ?? Po sruajte veten tende sot pret te te ruaj tjetri ....kish qe ne 2014 -ten qe i eshte bere ftesa per NATO , pse e zvariste si ky dhe Poroshenko .....dhe kaq po e ndihmojne ma mase dhe me kosto ....e llogarit se co heqi Europa ne dimer ?? Cfare ti bejn me teper NATO?? Ka futur vetem USA 8 miliard $ armatim , a e di sa kushtoj gjith lufta ne Serbi ne 1999??? Ne miliarda behet fjal , reth 11 miliard dhe ky ka mare vetem nga amerikanet 8 miliard , dhe ti thua e ngateruan ??? Filtro dicka se seshte gje e keqe , ste gjen gje .....e ndihmojne pa mase vetem e vetem se duan te shikojne te gjunjezuar Putinin dhe do ta shikojn ....

  Lini një Përgjigje

  13:50 Bota 1 koment

  12:59 Bota

  12:25 Bota 1 koment

  11:35 Bota

  11:22 Bota

  11:24 Bota

  10:58 Bota 1 koment

  10:37 Bota

  10:23 Bota 8 komente

  10:02 Bota

  Më të lexuarat

  10:03 Politika 15 komente

  20:50 Sociale

  13:10 Kronika 25 komente

  13:37 Politika 59 komente

  17:00 Politika 7 komente

  18:10 Politika 9 komente

  Blog Tema

  20:54 Blog

  20:30 Blog 1 koment

  20:10 Blog 1 koment