Te fundit

17:48

17:39

17:33

17:22

17:15

17:11

17:02

16:50

2024-04-18 18:33:27Bota TEMA

3 Komente

 1. T
  Tung

  Lesh lesh prisni te besojme shkencetaret qe e shkaktuan. Nese duan te bejne rolin e zotit me re e me stuhi kto idiotesira do te pesojne. Ne tere artikullin ndryshimet klimatike , ngrohja globale e bla bla bla po na thoni pra sa eshte kjo ngrohja globale ne grade celsius. Nje vend me rere qe kthehet i teri ne ndertime dhe me ishuj e gafishuj artificial, si pretendohet qe mos te ndodhin gjera te tilla dhe me teper me mbjelljen e reve artificiale. Mos prisni qe shkaktaret te fajesojne veten

  1. B
   Beduini

   Ekzakt. Nuk i heq as edhe një presje komentit tuaj.

   1. a
    anti25642654censurë

    bedo,nga të dy ju,ti je më i mënçuri!!ke kursyer budallallëqet dhe ke shfrytëzuar punën e budallait!!"Tung"i merakosur si në mendimet e tij ashtu dhe në besimin gjysmak te zoti,ka lëshuar një diarre të tërë,budallëqesh!!Tung,nëse në këto 2 mln vitet e njerzimit(pak a shumë)nuk ka mudur të na bëjë gjë!?përse mund të na shfarosin a të na shkatërrojnë një dorë shkenctarësh,që jo vetëm me zotin si krahasojmë dot,por as me një koqe si ti nuk mund ti vëmë në të njëtin nivel??amani mor budallenjt e mutit,na mbytët me gomarllëqe!!

  Lini një Përgjigje

  16:34 Bota

  16:06 Bota 2 komente

  15:08 Bota

  14:10 Bota

  12:55 Bota

  12:21 Bota 2 komente

  10:58 Bota

  09:53 Bota 2 komente

  09:14 Bota 10 komente

  22:41 Bota 1 koment

  Më të lexuarat

  18:59 Politika 54 komente

  22:10 Kronika 1 koment

  11:04 Blog 75 komente

  09:19 Kronika 3 komente

  09:10 Kronika 6 komente

  17:55 Sociale 33 komente

  Blog Tema

  17:48 Blog

  12:05 Blog 15 komente

  11:04 Blog 75 komente