Te fundit

17:49

17:40

17:29

17:19

17:10

17:02

17:00

16:47

2023-12-10 12:22:00Bota TEMA

23 Komente

 1. K
  Kapterri

  Hahaha. Su(m)itët trima. Rracë e pabesë. Mshifen mbrapa fëmijëve dhe grave.

  1. c
   ceni

   Sa i ngjaka ku Ndrea Prençit!

   1. R
    Realisti

    Sipas vendit dhe kuvendin.

    1. s
     stalini

     Ne vend te ketij pafajshmi do ishte mir te ishte Benjamin Netanjahu

     1. N
      Netaniahu

      Ke qejf edhe ti me shkuar me breke te te shkerdheje citati?. Idiot

      1. M
       Moni

       Palestinezet bejne mire te distancohen nga keta mostra te Hamasit dhe te pranojne marreveshjen e paqes, te pakten do jene shtet dhe jo nje cope toke e neperkembur. I perdorin si duan shtetet arabe dhe pastaj i lene ne meshire te fatit. Me vjen keq per popullsine civile, persa i perket ketij "trimit" ne foto, te luftosh me ushtare profesioniste nuk eshte njesoj si te besh te fortin me bebe dhe pleq. Eshte si eshte Izraeli, por nuk ka derguar terroriste qe hidhen me.parashuta, vrasin te rinj ne koncerte, perdhunojne gra, i gjymtojne dhe rrembejne bebe si dhe pleq te semure. Ky eshte dallimi. Nese Izraeli burgos palestineze se akuzohen per terrorizem, mos kujto se shtete te tjera jane me tolerante... Kur nuk je i afte per kundersulm, mos sulmo fare!

      2. U
       Ujku Plak

       Haaaaa si i braktisi Muhamuti dhe i la vetem me Brek ne dore te Çifutit. Ka edhe te krishtere Idiot, por keta Myslimet jan vk, injorante, pisa, dembela, te paftyre, katila etj…

       1. q
        qirsi ujkut plak

        te qifsha motren

        1. U
         Ujku Plak

         Shko bashkohu me vellezerit, mos ki merak per femrat e familjes se do ti mbaj ne maj te Karin. Haaaaa

        2. a
         anti25642654censurë

         në vitet '70 në vlorë këndohej një këngë"të zeztë arab,lufta luftë e vapa vapë!bthëjashtë e bridh me vrap!çifuti i ndjek nga pas"!!në atë kohë kishin vetëm "këmisha nate",sot!?duhet të heqin "uniformat"!!

        3. A
         Aron

         Jo shume trima si e deklarojne veten vetem me gra, pleq e femije keta te Hamasit, njesoj si greket dhe serbet. Po te kishin pak trimeri lutonin deri ne vdekje, se keta merhuma te vdekur do jene ne burgje te perjetshme. Kjo pamje i jep formen e vertete thenies-'u kapen me breke neper kembe'. Disa mund ti shani sa te doni hebrenjte, por jane te zgjuar, trima dhe te vendosur.

         1. S
          Skampa Elbasan

          Merhum Baze. Cfare lajmi jep o derezi. Aty po behet gjenocid e ti me shkruan lajme paçavure. Janë 18mijë palestinezë të vrarë ne dy muaj. A ke ndergjegje ti. Populli palestinez vritet dhe nga Hamas dhe nga Izraeli e Amerika qe akoma dje votuan kunder armepushimit.

          1. n
           nallbana vukshi

           Keshtu eshte kur e krruan b*then me ate qe sduhet. Nuk e di cfare menduan keta kur u futen ne Israel. Vertet menduan se do te fshiheshin pas grave dhe femijeve. Terrrori mposhtet me Terror.

           1. C
            Cubel Breca

            Duke lexuar keto komentet vendosa te mos e zgjas hic fare. Me shum me kuptime injorance dhe paditurie. Atje po digjet edhe dheu ju i jeni ngjyra fetare.

            1. B
             Beni

             Aron,greket dhe serbet nuk e nderruan fene si legena po treguan karakter,apo e harrove.

             1. a
              anti25642654censurë

              aman o beno,mo u përpiq të na pjerdhësh trurin neve sepse e ke të pjerdhur dhe ti!!o koqemos harro një fakt të vogël që ndoshta ti nuk do ta kuptoje,e aq më pak ta përgjithsoje!!para disa kohësh diku nga elbasani ishte një hoxhë(nuk mbaj mënd emër bqiri)ekstresmist,dhe tipa si ti,nuk linin gjë pa thënë kundër tij(dhe unë gjithashtu)!më pas ky hoxhë na u bë prift ortodoks janullist!ju filluat ta ngrinit në qiell e unë vazhdova tia shkërdhej robt(ndoshta më pëlqente tia shkërdheja sesa ta shkundja me dorë)!!ju fetarët!nga çdo anë!jeni të tillë!harroni gjithçka mjafton që tjetri të shkojë pas budallallëkut tuaj!!grekë,sërbë,shqiptarë ndërruan besim e etni sa ju desh trapi dhe interesi!!shqiptarët u bënë sërbe e gërk,sërbët u bënë po ashtu,e gërku nuk mbeti pas!!o bqirëëëë,ndyrësira mbetet ndyrësirë përsa kohë përfiton ekonomikisht!!e ti je një nga ata!!gërku mirë!?ti gërk!sërbi mirë!?ti sërb!shqipua mirë!?ti shqipo!kongolezi mirë!?ti kongolez i bardhë!!

             2. G
              Genti

              Ah ç'jua bëjnë mirë kriminelëve islamikë. Pa brekë fare ti lënë qelbësirat se morën në qafë 1200 izraelitë dhe 12 palestinezë me hajvanllëkun e tyre. Rracë e qelbur.

              1. F
               FATMIRI

               TI SHFARROSIN SE VET E FILLUAN LUFTEN RRACE MUTRIT

               1. A
                Ardi

                Sum-Beqirat e HaHaHamasit ????????????

                1. t
                 tosi

                 O ja qifte Kina Allahun dhe Olsi jazexhiun me gjithe Migenen

                 1. E
                  Ersa

                  Vetë u krruajtën. Ça prisnin dmth? Realisht, ça prisnin? Të thoshte Izraeli "Meqë erdhët, therrët, pushkatuat, përdhunuat dhe rrëmbyet civilë që akoma nuk janë çliruar, atëherë meritoni gjithë territorin tonë?" Janë kafshë, përdorën akoma dhe popullin e tyre si mburojë.

                  1. T
                   Tani

                   Nazistet ne luften e 1 boterore i rrethuan, vrane femije e gra izralite e me pas ne te njejten menyre i xhveshen, por atehere bota nuk i la vetem dhe nuk mbylli nje sy si po ben tani Izraeli me Palestinen. Jam kurioz te di ca do benin keto komentuasit e mesiperm nese do tu ndodhte e njejta gje? Ca do beni nese ju vrasin femijet, eshte turp i madh per cdo banor toksore e per ne si komb kur lexoj komente te tilla. Vere veten ne vend te palestinezeve pastaj be komente o te marrofte zoti.

                   1. a
                    aleksander

                    dolen minjte e haleve nga tunelet

                    Lini një Përgjigje

                    11:22 Bota 3 komente

                    10:09 Bota 5 komente

                    09:40 Bota 2 komente

                    09:14 Bota

                    22:25 Bota

                    21:00 Bota

                    20:50 Bota 3 komente

                    20:20 Bota

                    17:59 Bota

                    17:12 Bota 1 koment

                    Më të lexuarat

                    10:06 Dossier 3 komente

                    18:48 Politika 7 komente

                    09:14 Blog 10 komente

                    18:35 Politika 25 komente

                    20:43 Politika 8 komente

                    09:10 Politika 5 komente

                    Blog Tema

                    17:49 Blog

                    17:29 Blog

                    16:36 Blog