Te fundit

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

22:01

2023-11-28 20:30:00Bota TEMA

5 Komente

 1. E
  Engjell

  Ska problem! Rusia ka alfred cakon me te,deri ne fitore ndaj gjithe botes.

  1. !
   !!??

   Kurse ukraina dhe republikat balltike kane ne krah cenosumqirin deri vdekje...

  2. A
   Ari

   Edhe keta politike leshi bejne: po do vendoset paqja kur nuk bisedohet?

   1. P
    Po Albanistani

    Po EDromsi, a ka shku? Ai ja mbledh rrup sup atyne rusvet…

    1. E
     Erdogan

     Keto shtete perse nuk bojkotojne Turqine qe ka te pushtuar Qipron we ne 1974-en po jane "Per Paqe dhe te drejtat Njerezore"? Pjesen e pushtuar nuk e njef asnje pervec Turqise. Kosova per fat te keq edhe sikur ta njohin te gjitha shtetet Rusia dhe Kina nuk do ta njohe. D.m.th sikur edhe Rusia dhe Kina ta njohe Kosoven Serbia nuk do ta njohe se Vetot e Sh.b.a-se per Israelin plot 78 me duket ne kundershtim me Karten e O.K.B-se eshte nje shkak qe po kthehet kjo bote ne nje Xhungel ku me i forti ben cfare te doje. Kush u denua per krimet cnjerezore me milione te vrare ne Lindjen e Mesme nga bombardimet e Natos? Asnje. Kiahilli i Pasigurise "I Sigurimit" nuk mbeshtet Paqen dhe sic duket do shkojme per lesh te gjithe se keshtu ka "Urdheruar Zoti" per popullin e "Zgjedhur" te Israelit!

     Lini një Përgjigje

     20:10 Bota

     18:29 Bota 7 komente

     18:09 Bota

     16:57 Bota 2 komente

     16:44 Bota 3 komente

     16:13 Bota 3 komente

     15:54 Bota

     15:40 Bota 5 komente

     14:55 Bota

     14:15 Bota 1 koment

     Më të lexuarat

     12:41 Politika 50 komente

     11:35 Politika 23 komente

     09:31 Politika 7 komente

     17:33 Politika 7 komente

     10:26 Sociale 27 komente

     09:16 Politika 12 komente

     Blog Tema

     18:18 Blog 2 komente

     21:40 Blog

     19:50 Blog 3 komente