Te fundit

16:02

16:01

15:53

15:44

15:35

15:20

15:09

15:07

2024-02-20 22:40:00Bota TEMA

5 Komente

 1. P
  Pirdhni se liroheni.

  Keta karat e Ukraines po kthehen ne metodat e Luftes se Pare Boterore ku lufta behej vetem me llogore. Po ekspertet e NATO-s qe e drejtojne kete lufte si ka mundesi qe kane rene ne kete batak, apo ci qi nenen te dy popujjt qe jane ne lufte kunder njeri tjetrit rrace sllave e ruse bashke jane, le te ikin per lesh Zelenski.

  1. P
   Putini

   Sicç duket , ti "Pirdhni se liroheni" qenke super .............. se ato ........ e Ukraines , siç i quan ti o .........????

   1. a
    anti25642654censurë

    ska faj i shkreti,ka dy ditë pa e përdorur sumën dhe kara ukarinas shikon dhe në ëndër!kjo ndodh kur je i mvarur nga diçka!!dikush nga droga,dikush nga duhani,ky nga karët!!ninfoman mashkull!!

  2. R
   Ramut bolja

   Pirdh pirdh se lirohesh

   1. B
    Banda

    Nuk eshte llogore, por kufiri i ri shteteror. Per disa jave fillojne bisedimet per paqe. Kush hengri , hengri. Mbaroi ajo pune.

    Lini një Përgjigje

    22:25 Bota

    22:10 Bota 2 komente

    22:00 Bota

    20:00 Bota 15 komente

    17:21 Bota

    16:57 Bota

    16:21 Bota 13 komente

    15:46 Bota 3 komente

    14:45 Bota 2 komente

    14:24 Bota 1 koment

    Më të lexuarat

    20:00 Rajoni 99 komente

    17:42 Politika 19 komente

    10:49 Rajoni 14 komente

    10:31 Sport 4 komente

    09:15 Politika 20 komente

    20:18 Bota 6 komente

    Blog Tema

    12:22 Blog

    11:37 Blog 2 komente

    21:10 Blog