Te fundit

08:44

08:38

08:27

08:17

22:41

22:29

22:20

22:12

2024-03-04 16:18:00Bota TEMA

2 Komente

 1. L
  L

  A thua amerika do.lejonte rusine te hetinye "vetvrasjen" e Jeffrew Epstein? Pordhe me.rigon...

  1. a
   asnjeanes

   Tragji-komedi e neveriteshme dhe perçmuese per keta "aktoret" e 40 vendeve !!! Ne gaza mbi 30.000 civile te vrare ku midis tyre mbi 5000 femije nuk e rruan asnje nja keta te dyzetet se korrenspondon mire numer 40 si tek "Ali Baba me dyzete hajdute " !!! Nuk u kujtuan per se gjalli per Navalnyn ndersa tani te vdekur e kane marre e kane vene ne nje shkop dhe e valevisin si flamur te demokarcise ruse !!!! Po lerini te vdekurit dhe meruni me te gjallet e shkrete qe po masakrohen ç'do dite dhe nuk thot njeri ...MJAF mor kriminele , po ju dhimbska Navalny !!!! Ketej thoni perdite u bene dy vjet "Putini kriminel , Putini fashist, Putini genocidaist, e dhjetra epitete te tjera dhe kerkoni te beni "hetim nderkombetar" duke ja kerkuar Putinit, nje "krimineli",nje "sadisti" nje "fashisti" .....thjeshte per te lare gojen ???!!!

   Lini një Përgjigje

   15:10 Bota 5 komente

   14:49 Bota 3 komente

   13:38 Bota 8 komente

   13:12 Bota 2 komente

   12:31 Bota

   11:53 Bota 1 koment

   11:27 Bota 1 koment

   10:20 Bota

   09:52 Bota 15 komente

   09:33 Bota 20 komente

   Më të lexuarat

   09:09 Bota

   16:07 Bota

   17:29 Sociale

   19:10 Dossier

   17:20 Politika

   10:52 Bota

   Blog Tema

   20:10 Blog

   20:00 Blog

   10:25 Blog 1 koment