Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

21:30

2023-09-30 14:43:00Bota TEMA

2 Komente

 1. N
  Nacionalizmi i sumes

  Keshtu tha dhe Meloni …..kur futesh neper zyrat e Brukselit , te bejne ustallaret e Brukselit te lepish atje ku peshtyve ……te kufizojne fondet dhe mbetesh si peshku pa uje kafshat te madh haje , fjale te madhe mos thuaj …..

  1. Z
   Zhvejku

   Ore ti naçi i sumes, Meloni nuk ka thene asnjeher, se s'do ndihmoje ukrainen, nga e ke marre kete informacion!? Sa i perket atyre te brukselit, ata nuk din se ku e kane koken, se per sumen i perfaqeson ti ne menyre prefekte.

  Lini një Përgjigje

  14:22 Bota

  12:50 Bota

  12:19 Bota

  12:02 Bota

  10:16 Bota

  09:08 Bota

  22:40 Bota 2 komente

  22:25 Bota

  21:50 Bota

  21:20 Bota 1 koment

  Më të lexuarat

  11:53 Blog 53 komente

  11:40 Sport 23 komente

  17:42 Politika 24 komente

  18:51 Politika 21 komente

  10:21 Kronika 7 komente

  10:28 Dossier 32 komente

  Blog Tema

  20:28 Blog 9 komente

  20:17 Blog 18 komente

  15:13 Blog 2 komente