Te fundit

22:42

22:30

22:20

22:10

22:00

21:50

21:39

21:30

2023-12-10 10:09:00Bota TEMA

5 Komente

 1. A
  Ari

  O Mero, edhe sikur te mos e kishe shfaqur kete lajm...qe vjen nga ana tjeter e botes, Nuk besoj se do te te binin ndjeksit e shumte te Temes. Ps. Kam shkruar dhe nje here tjeter: cfare eshte qellimi i ketij lajmi per ne? Nese ti mendon se na "ben mire" , te lutem ku del kjo?

  1. S
   Stalini

   Qellim po se india eshte nje popullsi e vogel dhe e degjon shume kur vritet nje njeri

  2. M
   Mero kokebytha

   po ca lajme nxirrni o kokat e karit. Gjeni video ne YT dhe e beni lajm ? Ooooo Mero kokebythaaaaa ta dhjene gazeten keta drogaxhinjte qe ke mare ne pune

   1. A
    Aron

    Po mire more idiota te kesaj gazete, a ka vendodhje kjo ngjarje, ku eshte bere?

    1. F
     Fajtori.com

     Lajm me erë muti nga një gazetar bythe! Po çna duhet ne çfarë ndodh me policat idiot nëpër botë morë gazetar idiot!

     Lini një Përgjigje

     09:40 Bota 2 komente

     09:14 Bota

     22:25 Bota

     21:00 Bota

     20:50 Bota 3 komente

     20:20 Bota

     17:59 Bota

     17:12 Bota 1 koment

     16:44 Bota

     15:00 Bota

     Më të lexuarat

     09:10 Kronika 31 komente

     09:25 Sociale 23 komente

     10:50 Politika 39 komente

     17:40 Bota 19 komente

     14:39 Kronika 11 komente

     15:40 Kronika 17 komente

     Blog Tema

     20:50 Blog 11 komente

     20:10 Blog 11 komente

     19:00 Blog 13 komente