Te fundit

09:54

09:44

09:43

09:37

09:34

09:28

09:26

09:23

2023-09-21 11:47:41Bota TEMA

12 Komente

 1. E
  Evropaiqi eleniqia

  Kjo eshte shembulli me i mire qe kur shteti preket, ti fut kembet ne nje kepuce. Jo si te ne qe bastarde nga te gjitha halete dalin ne TV dhe thone mbrockulla dhe genjeshtra hapur ne interes te nje shteti tjeter, edhe ne kundershtim me historine tone dhe kunder interesave kombetare , dhe askush sju thote plac . ..... Ka shtet Franca dhe kjo dihej

  1. a
   anti25642654censurë

   " autoritetet egjiptiane përdorën inteligjencën franceze për të bombarduar dhe vrarë kontrabandistët në kufirin mes Egjiptit dhe Libanit në vitet 2016-2018."i kanë vrarë në izrael?? sepse ndërmjet libanit dhe egjyptit është izraeli!!

   1. F
    Fatmiri qe nuk kupton

    Ne kete a lajm idjot prisni qe ne shqiptaret te derdhim lot,per nje franceze,kur presidenti i saj deklaron se nuk do te liberalizoje vizat per vellezerit kosovar!?

    1. S
     Sheqeri

     O Fatmiri qe nuk kupton nuk i duhesh njeriu kaq i trashe sa je

     1. F
      Fatmiri qe nuk kupton

      Edi.Po edhe une mjerani kam deshire me jetu!Si me ndihmon zoteri diturija!?

     2. t
      trimi

      Fatmir fatziu ik laj syte

     3. h
      hasan

      mesa duket keat qe i perkthejne ketu tek mero mjerimi se dine qe ska kufi te perbashket mes libanit dhe egjiptit ........ te pakten paguaj nje perkthyes/e profesioniste o mero te shkruhen lajmet sic duhet me gjera qe kane kuptim

      1. S
       S

       Shyqyr gazetaret e tu nuk i kane keto halle me shtetin o Mero, se ja lepijne bythen Rames cdo dite.

       1. D
        Davidi

        Mero enderron ta arrestojne dhe ta torturojne, apo ti qine gruan teksa shikon i lidhur ne karrike?!

        1. X
         XXXL

         Ky eshte Perendimi Demokratik qe e "lejon" pra e shkerdhen fjalen e lire. Fjala Demokraci ekziston vetem ne letra ne realitet te mbyllin gojen te dhunojne dhe te arrestojne.

         1. G
          Goni

          Ne kufirin me Libine.

          1. Y
           Y

           Kjo tregon SE si shteti Ndeshkon shtypin e.lire,kur I falin sekretet NE shesh. Francezet njihen per.krime si dhe amerikanet,e kur shtypi guxone tregon te verteten ,ather kalohet NE diktature . Demokracia europiane ka.mbaruar ,jemi.ne kohen e wokizmit qe NGA amerika e Der NE vendet e Europes Ku sundojn djemt e sorros.

           Lini një Përgjigje

           11:17 Bota

           10:47 Bota

           09:27 Bota 2 komente

           09:08 Bota 5 komente

           19:30 Bota

           18:29 Bota

           17:47 Bota 1 koment

           16:36 Bota 1 koment

           14:37 Bota 9 komente

           13:48 Bota 3 komente

           Më të lexuarat

           18:00 Politika 16 komente

           13:07 Blog 11 komente

           18:23 Bota 18 komente

           09:58 Politika 19 komente

           10:17 Sport 5 komente

           13:25 Politika 32 komente

           Blog Tema

           21:09 Blog 1 koment

           17:33 Blog 43 komente

           17:27 Blog 10 komente