Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2022-08-04 10:23:11Bota TEMA

8 Komente

 1. L
  Loku

  Fundi jot dihet o Ermali i Ukraines po ca faji kan njerzit e thjesht qe po vriten.

  1. N
   Na myten

   Liria kushton Loku. Ty deri tek sufllaqja, kosi dhe abonim Digitalbi te shkon koncepti i lirise.

   1. L
    Loku

    Gjynaf qeke me gjith men i myt.Ato qe permend aty lart ti kam lon ty se kam nja 33 vjet qe ja u kam bo mutin ne kok atyre dhe te mbyturve.

    1. T
     Taras Bulba

     Ke 33 vjet qe i ke bere mutin ?????? Mos , paske cof ???

    2. U
     Uran Marku

     Shum the , deri te sufllaqi dhe shum e ka .....Loku eshte admirues i primit :Mam kak gjum ....hahahahahahahaha , se harova dhe trimeri te papare neper portale , e FB ......

     1. L
      Loku

      He mor lok i hapet syt dhe ju dhe krueni me njerez neper portale,une nuk ofendova njeri dhash mendimin tim ti ose ma kundershto me argumenta ose mos ha mut ok?

    3. a
     anti25642654censurë

     o lok,përse e ke hequr M para pseudonimit tënd?? o hale,skllevërit mendojnë si ti,njerëzit mendojnë ndryshe!! japin jetën për atë liri!! ti o skllav e pjellë skllavi shko e rro në parajsën e putanës,se do tia ndjesh lezetin!! në bythë do ta kesh kudo piçkën e satëme të futesh!!

    Lini një Përgjigje

    10:02 Bota

    09:42 Bota

    09:22 Bota

    09:11 Bota

    22:40 Bota 1 koment

    22:10 Bota

    21:40 Bota

    21:20 Bota

    21:10 Bota

    21:00 Bota 2 komente

    Më të lexuarat

    09:09 Bota

    16:07 Bota

    17:29 Sociale

    10:52 Bota

    19:10 Dossier

    17:20 Politika

    Blog Tema

    20:10 Blog

    20:00 Blog

    10:25 Blog 1 koment