Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-02-22 16:57:00Bota TEMA

4 Komente

 1. T
  Trojan

  Ore po cfare thua te ka mare nje te treten e ukraines,dhe ti s ke cliruar asnje qytet

  1. X
   Xhepisti gjate lider global

   Po kari po vazhdo ti se ne rregull je. Ke qindra mijra ushtare te vrare o mavri. Risi po te doje europen e pushton me kar se ty sta fut kusj as karin

   1. ?
    ???

    Keshtu i thot keshilltari censuma dhe ky e beson,i fut dhe nje viz dhe fitore.

    1. N
     Niko Pe-pambuku

     Nuk qenka i vetmi Lul Basha qe cdo humbje e pallim e quan fitore. Keta karat lindor si zhelja Zelensky e quan fitore cdo humbje, ky qe do te bente ne pranveren e kaluar pra ta themi troc NATO kunderofensiven dhe do te kalonin malet Urale per te vazhduar ne Siberi e per te takuar ne anen tjete ter globit Biden Pampersin ne Alaske nje toke te blere carit Rus. O zhele kerkon arme por nuk ke ushtare, llogoret bosh, 6 milion refugjate nder to 1 milion kurva qe ke mbushur semaforet dhe boredllot e Evropes ka inflacion dhe cmimi i pidhit ka rene, nje vend i shkaterruar, germadhe dhe nuk duhet numri i te vrareve dhe i te zhdukurve ne llogoret e lena prej ikjes ne kaos te plote. Je kriminel qe te futen ne lufte si mish per top prej Perendimit.

     Lini një Përgjigje

     15:33 Bota

     14:33 Bota

     14:06 Bota 5 komente

     13:49 Bota 4 komente

     13:15 Bota 24 komente

     11:54 Bota

     11:41 Bota 12 komente

     11:18 Bota 5 komente

     10:57 Bota

     10:07 Bota

     Më të lexuarat

     01:10 Kulturë 11 komente

     10:23 Dossier 2 komente

     15:16 Politika 13 komente

     10:17 Kronika

     11:33 Bota 13 komente

     14:18 Politika 10 komente

     Blog Tema

     20:50 Blog

     11:20 Blog 8 komente

     18:08 Blog 3 komente