Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-09-30 16:54:00Bota TEMA

2 Komente

 1. K
  Kjo ndodhe kure njerzit jane primitive

  Ky ështe pra mentaliteti primitive, barbara islamike. Ku jeta nuke Ka as një lloje vler dhe garensije. Kane shkatue zjarrin duke hjedhur fishekzjarre në një ambient të mbyllur ose ndoshta edhe më keq duke gjujtur në ajer me arum luftarake se pse kët zakon primitiv, e kemi edhe ne në Shqiprie. Që na ka ngelur që nga koha e pushtusit Turk. Mjer kush ka mentaliteti islamik, dhe mjer ata që kane të bëne me ksie lloje (njerzish) shumica dermuse e Muslimanve, ku do në bote jane njerze shume primitiv.

  1. l
   lllll

   Myslymanet kur martohen,,dhe ne shqiperi ,,ftojne mbi 300 veta ne aheng ,,,ndersa kauret me shum se 30 veta nukftojne ,,,,

   Lini një Përgjigje

   16:00 Bota 2 komente

   14:43 Bota 2 komente

   14:22 Bota

   12:50 Bota

   12:19 Bota

   12:02 Bota

   10:16 Bota

   09:08 Bota

   22:40 Bota 2 komente

   22:25 Bota

   Më të lexuarat

   11:53 Blog 53 komente

   11:40 Sport 23 komente

   18:51 Politika 21 komente

   17:42 Politika 24 komente

   10:21 Kronika 7 komente

   10:28 Dossier 32 komente

   Blog Tema

   20:28 Blog 9 komente

   20:17 Blog 18 komente

   15:13 Blog 2 komente