Te fundit

18:02

17:52

17:44

17:40

17:37

17:29

17:24

11:07

2023-12-06 22:25:00Dossier TEMA

9 Komente

 1. D
  Drejtesia e munguar

  Sa njerëz barbarë ka mes shqiptarëve. Të torturosh dikë pa pikën e sikletit. Kafshë kemi pasur dhe kemi akoma shumë. Prandaj dhe nuk mbarojnë kriminelët shqiptarë në gjithë botën.

  1. S
   Sadiu

   Ik mor pjellë e të keqes, shpirt zi i trashëguar.

   1. o
    o popull dele

    Ζ.Sami .I falem talentit dhe pershkrimit rrenqethes qe aq "bukur" me ato ngjyrat e zeza na pershkruan me aftesin e nje shkrimtari te respektuar, por gjet leximit vertet rrenqethes dhe qe te ben te te ziej gjaku nga zemrimi me lindi vetiu nje pyetje qe jam i sigurt jo vetem tek un Ne kte pershkrim ksi vuajtjesh ne duar sadistesh a nuk kan "emra e mbiemra" kta inkuzitor me "brir" sherbetor te ndyr te KRYEINKUIZITORIT TE MADH tashme te njohur qe qendroi gjysem shekulli me kta sherbetor si vetja qe i dhan fuqin e madhe ...Ky popull edhe sot po duron nje kafsh qe perpiqet ti ver zjarrin Parlamentit dhe nuk ka aftesin ti jap qte qe meriton ........PSE ????????

    1. G
     Garda Pretoriane (ajo e Skenderbeut)

     Sa mizorë ishin morrat e kuq.

     1. F
      Fisniku i Freskut

      Mizeret kane pasur emra, pse Sami Trimi nuk i permend emrat e tyre, qe ne te mos e akuzojme per shpifes te ndyre?

     2. A
      Agim luzi .

      Nje rrefim trondites e rrenqethes .Agim

      1. k
       km

       Z.Redaktor seleksionues i komenteve.Komenti im nuk e vret Rrapishtenprandaj botojeni.Kerkoj Emra,Jo fantazira Rrapishtesh Udb-ashe

       1. D
        Dauti

        Dikur z. Repishti ka shkruar se torturuesi i tij ishte nje reshter me mbiemrin Coku. Pas nja dy vjetesh shkruajti se e kishte torturuar Zoi Themeli. Zoi mbante graden major. Tani thote se e torturoi nje toger. Ke te besojme? Prandaj nuk thote me emra.

        1. T
         Trapajane hesapi

         Ne ato vite Zoi Themeli nuk Ka qene Major dhe hetues i thjeshte.Ka qene me grade gjeneral deri zv/ Minister.Me hetime nuk merrej zv.ministri.Me i madhi i hetuesise,kur kjo ishte ne perberje te MBrendeshme Ka qene Nevzat Haznedari.Do ishte me i besueshem po' te permendte kete emer.

         Lini një Përgjigje

         17:28 Dossier 8 komente

         20:44 Dossier 68 komente

         18:10 Dossier 10 komente

         10:48 Dossier 13 komente

         19:19 Dossier 15 komente

         18:30 Dossier

         11:14 Dossier 21 komente

         11:08 Dossier 2 komente

         22:25 Dossier 6 komente

         10:18 Dossier 32 komente

         Më të lexuarat

         12:02 Politika 12 komente

         10:05 Blog 44 komente

         11:32 Politika 9 komente

         18:32 Politika 44 komente

         09:19 Politika 17 komente

         18:25 Bota 25 komente

         Blog Tema

         17:11 Blog 1 koment

         10:05 Blog 44 komente

         21:00 Blog 6 komente