Te fundit

11:57

11:58

11:57

11:55

11:48

11:40

11:38

11:26

2024-04-18 18:42:19Dossier TEMA

4 Komente

 1. b
  bravoooo!

  shyqyr moj tema qe me ne fund gjete dicka shume te bukur, nje dhurate per te cilen ka nevoje cdo i e cdo e re. per kessi shembujsh ka nevje rinia familja e shoqeria. jete te lumtur e nderuar zonje me te vertete zonje. keso shkjrimes ka nevoje rinia e jeo per moniken e prostitutat e big bradheri. edhe njehere falemi nderes per shkrimn e jete te gjate e te lumtur. te lumte penda e mendja!

  1. A
   Alqi Karanxha

   Respekt te vecante per te dy, Maksi kishte aftesi te nxirrte me te miren nga njerzit qe i rrinin afer, i duruar me nje buzeqeshje plot miresi, nje njeri i thjeshte dhe i ndjeshem. Plejada e njerzeve te dashur qe na kane rritur.

   1. A
    Atleti

    Respekt per profesor Maksin, njeriun e thjeshtë, punëtor dhe të dashur. Kam qënë atlet i Skënderbeut të Korçës në rininë time dhe kam patur fatin ta njoh këtë burrë të rrallë. Tregimi na riktheu në ato kohëra te bukura dhe plot pasion te brezit tim. Flm shumë, respekte.

    1. t
     tifozi

     Une nuk kam patur fatin qe te njoh profesor Maksin apo mesuese Zhaneten, pasi kam jetuar ne Tirane ku u linda e u rrita dhe me vone ne Elbasan ku kam punuar ne K. Metalurgjik, por me pelqeu kjo histori e ketyre dy familjeve te mrekullueshme shqiptaresh qe kane jetuar ne harmoni pa u shqetesuar per dallimet fetare. Keta dy individe te mrekullueshem qe u dashuruan dhe u martuan, i lidhen ortodoksit dhe myslimanet me njeri tjetrin. Per shqiptaret e vertete, feja e tyre eshte shqiptaria.

     Lini një Përgjigje

     21:00 Dossier

     17:15 Dossier 14 komente

     21:20 Dossier 4 komente

     18:37 Dossier 1 koment

     11:59 Dossier 1 koment

     19:10 Dossier 50 komente

     09:30 Dossier 2 komente

     18:02 Dossier

     11:34 Dossier 30 komente

     18:12 Dossier 16 komente

     Më të lexuarat

     18:59 Politika 54 komente

     12:03 Politika 17 komente

     22:10 Kronika 1 koment

     17:55 Sociale 31 komente

     13:42 Politika 17 komente

     18:38 Politika 5 komente

     Blog Tema

     11:04 Blog 12 komente

     10:15 Blog 1 koment

     15:30 Blog 6 komente