Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-02-13 12:29:00Dossier Nga Aurenc Bebja

4 Komente

 1. E
  E verteta dhemb....

  Kar me syze, muslimon brother's m'Albanistan kurre nuk kane qene kristiane....

  1. f
   foshnja

   Ti je nje hajvan i madh qe ne kete kohe i eshte dhene nje flete e bardhe te shkruaje idiotizma. Para disa vitesh mendimin tend nuk do ta degjonte as gruaja jote si nuk e degjon as tani. Kar me sy qe harxhon ajrin e tokes

  2. S
   Selam musaj dhe haxhi qamili

   haha ,,turqit e albanise ,,,myslymanet duan te behen te krishter ,,,haha skan qen kurre te krishter,,,skanderbegu ,,gjeorgji kastrioti kunder ketyre luftoj ,,,keta quheshin turq deri vone ,,,,dhe tani e dredhin me propagand ,,,iliro pellazge ,,,,

   1. S
    Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes......

    Keta te sotmit jane legena e te pacipe se te paret e tyre e kishin per nder te quheshin turq fundja pse te mohonin te verteten......!! Keta surrat shtreberit e sotem mohojne vec origjinen turke por i ben nje mut te madh mbi varr te pareve te vet duke mos ven emrat apo identitetet e tyre.....babe Hason e gjysh Hysen nipi sot quhet... Giuliano!!!!! Kjo quhet pafytyresi sunitesh.

   Lini një Përgjigje

   11:06 Dossier 1 koment

   10:26 Dossier 19 komente

   17:30 Dossier 9 komente

   17:23 Dossier 30 komente

   17:37 Dossier 15 komente

   13:10 Dossier 21 komente

   09:30 Dossier 8 komente

   12:19 Dossier 21 komente

   10:24 Dossier 13 komente

   21:20 Dossier 9 komente

   Më të lexuarat

   01:10 Kulturë 11 komente

   10:23 Dossier 2 komente

   15:16 Politika 13 komente

   10:17 Kronika

   11:33 Bota 13 komente

   14:18 Politika 10 komente

   Blog Tema

   20:50 Blog

   11:20 Blog 8 komente

   18:08 Blog 3 komente