Te fundit

19:24

19:20

19:17

19:10

18:52

18:50

18:41

18:16

2022-08-02 12:40:00Shëndeti Dashnor Kaloçi

3 Komente

 1. N
  N Luma

  Na merzitet me ket person,c'do muaj i dedikoni nga ni artikull,heqni Preken e veni Nikollen

  1. B
   Baliu

   Kaloqi "mjeshter" i historise dhe mjekesise alternative!!!

   1. f
    fukaraji22

    Vaksinen e katert e me rradhe duhet t'a beni atehere kur te shikoni se bishti mbrapa nuk ka dale njesoj si i majmunit...Ha..ha......... Kompanite farmaciotike po tallin lesht me popujt dhe fitojne biliona per elita me programe Maltuziane si dhe politikane te korruptuar.......

    Lini një Përgjigje

    12:01 Shëndeti 2 komente

    22:00 Shëndeti 3 komente

    21:15 Shëndeti 1 koment

    17:08 Shëndeti

    11:07 Shëndeti

    22:00 Shëndeti

    15:09 Shëndeti 2 komente

    17:40 Shëndeti 4 komente

    14:55 Shëndeti 1 koment

    14:42 Shëndeti 2 komente

    Më të lexuarat

    10:24 Kronika 6 komente

    12:25 Kronika 4 komente

    12:15 Politika 15 komente

    10:31 Kronika 9 komente

    20:19 Kronika

    09:17 Kronika 39 komente

    Blog Tema

    09:39 Blog 8 komente

    18:18 Blog 10 komente

    17:05 Blog