Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-15 21:10:00Ekonomia TEMA

8 Komente

 1. L
  Lloji

  Qe kur na llogariteshka lëngu me kile o gazekar?! Idioter me influence, jeni nje brigade injorantesh qe gjuhen e memes nuk e shkruani siç duhet!!!

  1. r
   roni

   Kur ka filluar vaji te matet me kg??

   1. H
    Hapu dhe nga injoranca

    Ku i gjeni këta gazetarë aman? Kilogrami vajit thotë, po litri miellit sa ka vajtur?.

    1. Y
     Y

     Me 1000l litri I vajit fermeri del me humbje

     1. a
      alban

      Nese e shet vajin 10 mij litri, duhet te punosh punetoret si duhet qe te te vijne.

      1. F
       Fener Zizi

       Gazetar me Kg Mut ne Koke, na mbyten Injorantet, kane bllokuar Median.

       1. k
        kalemi

        Mos u merzitni se ka greqia e spanja vaj sa te doni.

        1. P
         Pet.

         Qe kur prodhuesit Shqiptar te ullirit (qe zene 1 % te prodhimit Boteror) caktojne cmimin global te vajit te ullirit?. Para pak ditesh 5 euro litri ka ardhur nga Greqia (ndoshta vaj i vitit te kaluar, por perseri vaj ulliri 100%).

         Lini një Përgjigje

         18:31 Ekonomia 42 komente

         22:10 Ekonomia 3 komente

         21:50 Ekonomia 1 koment

         20:00 Ekonomia

         19:31 Ekonomia 1 koment

         11:38 Ekonomia

         22:40 Ekonomia

         22:20 Ekonomia 5 komente

         22:00 Ekonomia 3 komente

         21:00 Ekonomia 2 komente

         Më të lexuarat

         11:49 Sociale 18 komente

         10:40 Sociale 19 komente

         11:35 Blog 22 komente

         12:02 Ekonomia 37 komente

         15:28 Kronika 17 komente

         10:25 Blog 21 komente

         Blog Tema

         20:20 Blog

         12:16 Blog

         11:35 Blog 22 komente