Te fundit

14:49

14:36

14:27

14:19

14:10

14:02

13:59

13:50

2023-11-14 22:10:00Ekonomia TEMA

3 Komente

 1. p
  pilo Lala

  Shqiperia ka hyre ne nje stad tjeter zhvillimi. Po behen vepra te perspektives. Mendoj qe rruga Kashar-Peze-Rrogozhine do ishte nje zgjidhje per Tiranen. Ata qe shkojne ne Kavaje, Rrogozhine, Lushnje berat, Fier, Vlore, Sarande nuk kane pse te kalojne nga Durresi. Megjithate rruget po behen me cilesi, me perspektive. Keta qe drejtojne dine te punojne, iku koha e rrumpalles.

  1. T
   Toni

   Po si pallati sportit dhe si teatri kultures qe ngelen ne letra dhe parku i madh ne portoromane shum i bukur ne 3D...kto jan tendera o vlla qe behen per interesin e tyre dhe cilsi ska.

   1. çeti

    Padyshim Pilo qe Shqiperia ka hyre ne nje stad tjeter zhvillimi ,por keto nuk jane vepra te prespektives por qe i kerkon koha sot si urgenca.Vepra prespektive jane kur ne rrugen e mepareshme te jene lene fitila per zgjerimin e kapaciteteve te saj me tre apo kater korsi dhe jo te filloje ngushtimi i rruges duke krijuar nje mbingarkese e trafik te papare.Ndoshta pare me kete sy mos ndoshta po vjen 2025 dhe duhen para per zgjedhjet???????????????? Apo tani ka transparence se opozit s'ka me (jo se ka patur) dhe "hyp xhixhi"drejt firoreve te medha.Te kuptohemi te gjitha duhen por te shoqeruara me transparence .

   Lini një Përgjigje

   21:50 Ekonomia 1 koment

   20:00 Ekonomia

   19:31 Ekonomia 1 koment

   11:38 Ekonomia

   22:40 Ekonomia

   22:20 Ekonomia 5 komente

   22:00 Ekonomia 3 komente

   21:00 Ekonomia 2 komente

   10:48 Ekonomia 1 koment

   22:40 Ekonomia 3 komente

   Më të lexuarat

   12:04 Sociale 16 komente

   20:50 Sociale 6 komente

   09:05 Kronika 1 koment

   17:00 Politika 14 komente

   18:10 Politika 12 komente

   10:18 Rajoni 10 komente

   Blog Tema

   12:18 Blog 1 koment

   11:41 Blog 1 koment

   09:34 Blog 1 koment