Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-13 21:50:00Ekonomia TEMA

1 Komente

 1. D
  Diktatura nuk ka brire!

  Loja me te ashtuquajturen PAGE MESATARE eshte sa nje MASHTRIM I MADH,aq edhe nje propagande e ndyre anti njerezore? Ky eshte nje spekullim kriminal ndaj mijra te punesuareve me rroga minimale! Nje qeveri jo mashtruese per te rritur mireqenien e te punesuareve ne administraten publike ne radhe te pare te shkurtoje mbi 80% te pynonjesve te tyre,mbi 50% te ministrive,agjensive dhe inspektoriateve pa fund te tyre,sepse TE GJITHA SHERBIMET SHTETERORE DHE VENDORE JANE PRIVATIZUAR,pra keta SHUSHUNJA jo vetem nuk kane fare pune,por gllaberojne miliona euro ne muaj paga te larta duke dredhur zinxhirin! Punesimet gjigande ne administrate behen me qellimin e vetem PER TE PUNESUAR MILITANTET PARTIAKE!

  Lini një Përgjigje

  20:00 Ekonomia

  19:31 Ekonomia 1 koment

  11:38 Ekonomia

  22:40 Ekonomia

  22:20 Ekonomia 5 komente

  22:00 Ekonomia 3 komente

  21:00 Ekonomia 2 komente

  10:48 Ekonomia 1 koment

  22:40 Ekonomia 3 komente

  22:10 Ekonomia 4 komente

  Më të lexuarat

  11:49 Sociale 18 komente

  10:40 Sociale 19 komente

  11:35 Blog 22 komente

  12:02 Ekonomia 37 komente

  15:28 Kronika 17 komente

  10:25 Blog 21 komente

  Blog Tema

  20:20 Blog

  12:16 Blog

  11:35 Blog 22 komente