Te fundit

21:00

20:56

20:50

20:40

20:29

20:25

20:20

20:10

2024-04-15 17:51:25Ekonomia TEMA

12 Komente

 1. F
  Feim

  Informacion për debilat,se tashmë kushdo e di që Shpiragu doli një flluskë sapuni! Prisni,do shikoni si do dalë bllof edhe turizmi, aeroporti i Vlorës dhe të tjera " mrekulli" te Gollakut. Asgjë përveç vjedhjes nuk di të bëjë Ed Rama.

  1. S
   Sqepari

   ...gjollogjia shume specifike..., qarte, pra eshte sic thote artikulli. Lamtumire fond i leshit e i preshit !

   1. c
    ce

    por skuthi i foltores gjobevenesi i koncensioneve hidroelektrike Ennnno Bozzzzzdo ishte ne orgazem nga gezimi se Shell kishte deshtuar. As Presidenti Serb nuk do gezohej aq shume per nje lajm te keq per shqiptaret sa ky skuthi hunderr i foltores se vicidolit qe sheh endrra poshte dritares se imam haxhi dede sali dumbabes se do behet perseri zv. minister. pika qe s'te bie ty o Ennnno dhe minut tend Muli molotovit.

    1. X
     Xha Jahua

     Nxireni me thithje

     1. C
      Cuni lagjes

      Nuk e thithim se i bjen me vjedh naften e Arabis Saudite, ngaqe kishte te njejtwn cilesi i bjen te jen te lidhura rezervat nentoksore. Ne nuk e kemi ne gjak te vjedhim, por vetem te mashtrojm qytetaret.

     2. R
      Real

      Hipokrizi,hipokrizi,hipokrizi eshte e gjithe vepimtaria e ripjelles.

      1. N
       Noci

       Derisa e ka thene Muli ky gjithollog i Ri themelimit qe qeveria ka gënjyer per naften e Shpiragut duhet t'a besojne.Dhe sa te gezuar jane opozita,opinionistet per shyqyr qe nuk u gjet naften,ku ne fakt nata eshte por me sa duket problemet teknike te firmes i di ajo dhe nuk na pyet ne

       1. V
        Vetetima

        Kete deklarate sipas gjithe standarteve nderkombetare duhet bej Shell,permes nje Njoftomi per Shtyp (Press Release). Cdo veprim tjeter eshte propagande per nje populli, qe eshte mesiar te genjehet ne keto 80 vjete. Alfons Dode thoshte:NeTaraskone ska genjeshtar, ka. njerez qe genjehen. Ne pritje te Deklarate s te Shell

        1. L
         Lindita

         Shell nuk terhiqet kurre nga Nafta e Shqiperise, por deklaron humbje kur kryeministri i paduruar propagandist ve i pari "tiganin ne zjarr kur peshku eshte akoma ne det".

         1. K
          Korcari

          Nuk ka gje presim ne edhe po nuk u gjet gje tani qe te gezohet Rama e ????Balluku le te gezohen femija mbas 100 Vjetesh,aty eshte nafta.

          1. Z
           Zagali

           Le te haj mut Flamur Noka qe thot se ne shpirag nuk kane filluar punimet se nuk ka nafte. Qeveria genjen. Ky lumadh ka shkuar per lesh se ja ka pjerdhur mendjen Saliu te dritare e banjos.

           1. B
            Ben labi

            Shell do te qendroje per hater te Edit! C’e gjeti shtepine tone. Peshku ne det tigani dhe tepsia e qeverrise shtruar! Haa….!

            Lini një Përgjigje

            17:25 Ekonomia

            11:29 Ekonomia 49 komente

            22:29 Ekonomia 3 komente

            21:30 Ekonomia 2 komente

            21:20 Ekonomia 7 komente

            20:49 Ekonomia

            17:10 Ekonomia

            21:34 Ekonomia

            19:10 Ekonomia 1 koment

            18:18 Ekonomia

            Më të lexuarat

            22:10 Kronika 1 koment

            11:04 Blog 80 komente

            09:19 Kronika 3 komente

            09:10 Kronika 7 komente

            17:02 Ekonomia 21 komente

            10:12 Politika 30 komente

            Blog Tema

            18:59 Blog 2 komente

            17:48 Blog 2 komente

            12:05 Blog 9 komente