Te fundit

17:05

16:59

16:57

16:52

16:45

16:33

16:30

16:22

2024-04-14 21:20:00Ekonomia TEMA

7 Komente

 1. m
  mos beso te verteten !

  Po ku eshte shkrimi per pagesat e pensionisteve?! Apo mjafton foto

  1. 1
   1

   Z.Minister,mos u vini ne siklet per pensionistet.Ajo lemoshe qe u jepni u del dhe u tepron.Ata jane te kenaqur qe ju i ritet rogat vehtes .Ata duan tu shofin juve te lumtur.Ata u lumturuan qe udheheqesi i madh u takua me Makron dhe e nderuan me ushtare e bori.Po te kini nevoje mund tu shkurtoni edhe dicka nga ajo qe marin sot

   1. S
    Sahale Ramut Brrisha.

    O "1", o evlat! Ma ke ba qefin, ma ke nref humorin qy ma ma ka prish SKAPI. Tash qy lexova komentin tat qy tall Ramn, njehem ma i ri, tash kam frik se naktrroj Lilin me Florjanen. Aferim evlat, aferim

   2. K
    Këarita..cekli

    Shteti..tv..iformacioni..televizive..u..dedikua..se..pensionet..minimale..te..invld.te.punes..do.tu..shtohet..100..mi..leke.Mbani..fjalen..nuk.duame..paketa..lemoshe.mbani..fjalen..per..rekordimikembimi...dhe..njohja..e..viteve..ne..shtetin..italiane..na. derguane..2.here..the..na.thone..ska..dale.lighi..kure..tv..tha..mbi..moshen..65..vjec..ne..shqiperi..dhe..67.ne.itali.

    1. K
     Këarita..cekli

     Shteti..tv..iformacioni..televizive..u..dedikua..se..pensionet..minimale..te..invld.te.punes..do.tu..shtohet..100..mi..leke.Mbani..fjalen..nuk.duame..paketa..lemoshe.mbani..fjalen..per..rekordimikembimi...dhe..njohja..e..viteve..ne..shtetin..italiane..na. derguane..2.here..the..na.thone..ska..dale.lighi..kure..tv..tha..mbi..moshen..65..vjec..ne..shqiperi..dhe..67.ne.itali.

     1. I
      I. Dita

      Qeveri mutitall bythën me pensionistët, dhe janë këta të fundit që po e mbajnë në pushtet me votat e tyre. Mos prisni lëmoshë nga këta maskarenj, tregojuani vëndin me votë,edhe durimi e ka një kufi.

      1. V
       Veli sado.

       Z.Minister,mos u merakosni per pensionistet,puna e tyre dhe pasurite e vena me djersen e tyre i shkaterroi sala keshtu edhe nga ju nuk presin gje jo,por perndia vonone por nuk harrone.Faleminderit per mirkuptimin.

       Lini një Përgjigje

       20:49 Ekonomia

       17:10 Ekonomia

       21:34 Ekonomia

       19:10 Ekonomia 1 koment

       18:18 Ekonomia

       22:10 Ekonomia 4 komente

       21:40 Ekonomia 1 koment

       21:20 Ekonomia

       21:10 Ekonomia

       20:40 Ekonomia

       Më të lexuarat

       21:22 Politika 39 komente

       18:09 Blog 25 komente

       09:10 Kulturë 9 komente

       17:10 Politika 67 komente

       19:47 Politika 53 komente

       19:19 Bota 9 komente

       Blog Tema

       17:05 Blog

       10:04 Blog 13 komente

       09:06 Blog 2 komente