Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-02-26 12:02:48Ekonomia TEMA

41 Komente

 1. R
  Rama Zoni

  Ai qe u be lart nga kodrat, a nuk quhet bypass apo duhet dhe nje i dyte pasi do zgjidhet puna e mbetur me kete 100 Milion

  1. b
   ben.

   Vlores ja ben shume mire ky tipi. Hipoteken e coi ne Tirane, portin ja zhduku, gjykata ne lushnje , ne lungomare te gjithe rrjesht per 1. Per 1 km rruge dykalimshe e ben 10 milione euro si fillim kilometrin se rruges i shton edhe nja 20 te tjera. Bravo , ai lloj populli keshtu e do.

   1. H
    Himarjoti Lab

    Po cte duhet ty mor evgjito grek qire rruga jone...Thuaj nje fjale te mire o te shkerdhefsha grua e papua e mos bej diversjon ketu, pederast Athine te dhjefsha ne goje dhespotin e Janulle loqen

    1. I
     I perdhunuar nga Greket ky qe bertet

     O Hasan,ty te qine ne bythe greket apo te ben gruan me djale se si shume ngaterruar te shikoj….blej 3 metro litar se te ben derman,se Himares i ha bajgat ti ..

     1. H
      Himarjoti Lab

      Spiro te shkerdhej gjineke e çte kesh ne fis o bithqir e fis qire zhabzi grek qire

      1. T
       Taqi i Miços

       grekqiret vetem rak bythes duan kshu qe mo u lodh kot o byth shpartalluar prej Helade

     2. V
      Vasili

      o Ben grek qiri ti duhet te jesh Karjan Çani ose Dule dhjaku. Gremisu ore pederast e laj sumen se do pallohesh nga prapa ne Qishe me burra

      1. A
       Andreas

       O Ben, çfare u ke bere ketyre te dyve ketu siper, ketij himarjotit fallco dhe ketij tjetrit qe do donte ta kishte emrin Vasil??! Te te pergjigjen ne kete menyre per 3-4 rreshta qe me duken edhe te verteta, duhet tu kesh bere ndonje gje te rende!

       1. P
        Papa Ndreu

        mos shkruaj me emra te ndryshem o te qifsha gjineken kurve greke me emrin Andres

        1. H
         Himarjoti Lab

         andreas o bythar i pa epur na hengsh kaken o jevg 300 evrosh

         1. b
          ben.

          Andrea kishim 1 mik ne para ca kohesh, dhe i thame se ja dridhte gruaja me njonin. Ne nuk na flet me , kuptohet gruan nuk e ndau, po ka filluar ha dreka darka me dashnorin e gruas. Keta do jene kolege te ish mikut tone.

          1. V
           Vasili

           Me siguri ke qene ti o Spiridon me emrin ben ose ki bithari me emrin Andreas. Pru pederaste jevgj greqie ju marrte muti shalet

           1. F
            Feni

            beni mos harro te na besh pak pipa pas meshea se kakes mire o peder i papuse

           2. V
            Vasili

            Si Andreas si beni po 1 pidh motre xax i zi grek qire eshte. Merr vajin e bithes e vajose mire se do çkepesh me rradhe pas meshe o bith qire bure me fal grua

            1. T
             Thanasi qe ta Plasi

             Edhe ti i perdhunuar ne Bythe nga Greket ..ja foli ketij tjetrit e behuni bashke si Viktima bythqire se Ke nevoje per mbeshtetje

             1. T
              Thanas laj sumen o gre qire

              Greket duan vetem Karjan bytheve o te shkerdhefsha Janulle bolefishkurin prandaj grate ja pallojne shqiptaret

              1. H
               Himarjoti Lab

               na rruaç topet o thanas ta plas e ta fejs ne gurmaz evgjito grek qire

               1. A
                Astriti

                thanas o ta plas ruaj nusen se tu kenaq ne Karjan shqiptari o kerme evgjito grek qire e leri denglat o pis qe mban era bajge

              2. r
               rq lungomareje

               Ata te dy qe thua i terboi droga, prandaj flasin çaprazçe

            2. s
             shefi 55

             Po si qenka baypass ? po ajo nga kanina cfare quhet ?

             1. H
              Hahahaha

              Ajo quhet rruga e gjyshes

             2. J
              Juristi

              10 km 100 milionë euro??

              1. O
               Operacioni Zjarri

               Ne Tirane shkoi 27 milione kilometri ne unazen e re dhe gjysma ishte e bere

               1. J
                Juristi

                Me ç'farë e shtrojnë me Flori??! Se s'ka mundësi aq shumë !!

              2. A
               And

               Si shume .....

               1. T
                Treni

                Paskemi pasur shumë lek mesa duket.

                1. K
                 Kurvat e Rilindjes

                 Po ngopet gopi Belindes me leke ,pasi betonoi vloren ,i erdhi radha segmentit uji ftohte -orikum,,dikur kur futeshe ne det shikoje malin dhe kodrat ,tani vetem beton,10 milione per 1km rruge? Si puna e Gjiknurit me astirin me firmen fantazme

                 1. G
                  Go West

                  Bypass nga Kanina eshte i pa perfunduar dhe me probleme. Kompania ndertuese ka lene totalisht ne meshire te fatit krejt tombinot dhe bordet e urave. Mjafton te shikohet Ura mbi Lumin e bardhe ne Orikum ku po shkaterrohen tokat sepse mungojne muret mbrojtese nga te dyja anet e Ures(Mjafton te shikoni si po ndertohet Ura e re e Orikumit vetem 100 metra me poshte, krejt anesoret te veshura e te mbrojtura). Banoret kane pergatitur padi ndaj kompanise ndertuese. Por edhe ARRSH nuk ka pse te beje sehir.

                  1. U
                   UJI FTOHTE

                   SA NDERTESA DO PRISHEN? DO MARRI TOKE NGA VILAT APO NGA KRAHU TJETER?

                   1. M
                    Muhameti

                    Boll harxhuat leket me rruge jo shume te domosdoshme por financoni ne strehim per njerezit hallehinj dhe ciftet e reja se po marrin arratine nga pamundesia edhe e strehimit.

                    1. K
                     Komunisti skandinav

                     Po ç'thua o derëbardhë . Ç'strehim. Në Shqiperi 50% e shtëpive jane bosh, ti thua të ndertojë akoma shteti! Në Shqiperi nuk ka të pastrehë. Të gjithë ata që janë pa shtëpi në Tiranë, e kanë nga nje shpi ne fshat apo andej nga vijnë. Në cilin shtet në botë të japin shtëpi kur e ke një, diku tjetër. Shqiptarët, por jo vetëm, i ka shkatërruar INTERNETI. Ju a ka hequr dëshirën e punës. I ngop me lugë bosh. I ka bëre depresiv, sepse ato që shikojnë ne internet nuk mund ti arrijnë. Po tju a shikosh celularin jane nga 5-6 ore online në ditë. Kohë e humbur. Edhe qepë të mbjellësh 5 orë në ditë jeton mirë.

                    2. V
                     Vl

                     Bravo qeveria! Flitet per rehabilitimin/ rindertimin/modifikimin e rruges egzistuese per ta bere zgjatim te lungomares. Rruge per kembesoret, biciklistet, etj...

                     1. T
                      Tino

                      Sa bypass paska nevoje Vlora? Orikumi i do nja 100 se eshte ti fusesh bomben atomike.

                      1. E
                       Emiljano

                       O cferkojne duart hajdutet e rrugeve

                       1. A
                        Arvanitasi

                        U befshin sa me shume rruge per kete popull te bekuar nga ZOTI

                        1. d
                         dashamires

                         Per Projektet qe degjojme themi - Lum si NE...per Realitetin qe shikojme themi - mjere NE!

                         1. a
                          aleksander

                          shikoni o njerez se ç'fare te bejne keta europianet, te japin me detyrim borxh 100 milion euro, me gjithe interesa shkon ne 160 milion euro; e perse shteti nuk mer borxh parate e shqiptareve qe i kane ne banka, por duhet te mare hua eurot e ketyre bastardeve qe i kane shnderruar popujt ne skllever.

                          1. T
                           Tani

                           Vidhni sa me shume! Rruget dhe ndertimet jane baza ku pasurohen mafiazet. I quajne Autostrada dhe me vone del se eshte nje rruge is rruge fshati ketu ne SHBA me rrethrrotullime dhe semafore! Po ndauani keto para pensionisteve dhe fukarenjve o Shkerdhata!

                           1. S
                            Sebastiano

                            Sa vjen e me e bukur do behet Shqiperia jone! Rrofshin e qofshin pas ardhesit tane!

                            1. S
                             Stavros

                             Ndryshim epokal Shqiperia keto 10 vjet, bravo

                             1. O
                              Olt Krutoni

                              Vetem te mira ka nga rruga, kanalizimet e ujesjellesat ndaj mos u merrni shume si, qysh e tek o te uruar

                              Lini një Përgjigje

                              21:30 Ekonomia 2 komente

                              14:53 Ekonomia

                              20:30 Ekonomia 1 koment

                              20:34 Ekonomia 1 koment

                              20:01 Ekonomia

                              16:30 Ekonomia

                              15:00 Ekonomia 2 komente

                              12:44 Ekonomia

                              19:00 Ekonomia 1 koment

                              18:02 Ekonomia 2 komente

                              Më të lexuarat

                              13:57 Sociale 19 komente

                              09:35 Politika 48 komente

                              13:30 Politika 44 komente

                              09:22 Politika 7 komente

                              09:15 Kronika 21 komente

                              10:25 Politika 5 komente

                              Blog Tema

                              21:47 Blog

                              20:47 Blog

                              11:15 Blog