Te fundit

11:15

11:12

11:05

11:04

10:57

10:55

10:46

10:43

2024-01-25 17:51:00Ekonomia TEMA

5 Komente

 1. B
  Bela-ja e Ramës!

  Ah t'a rrofsha p...... moj Bela sa pare dashke me bo!

  1. B
   Ben

   Shume mire i bejne llogarite keta pushtetaret! Ndertojne rruge me borxhe nga jashte. Parate i marrin oligarket dhe pushtetaret ndersa populli do paguaj borxhin me dekada te tera. Nderkohe RAMA do bej fushate se ka "ndertuar Shqiperine" dhe merr ndonje mandat tjeter. Hajde qeveri hajde! Shume te zote jane per te vjedhur parate dhe per te pretenduar se kane bere Shqiperine! Ku i ka politikat ekonomike qe sjellin zhvillimin? Nese thote se ka pasur rekord ne turizem, ku i kane te ardhurat! Pastaj, sa efikase dhe e pakurruptuar eshte administrata?

   1. ?
    ?xzy

    Beni. Më duket se është hera e parë që jam dakort me ty. Koment me llogjikë. Edhe unë të dashur miq kam marrë para borxh për të ndërtuar një vilë. Por mos kujtoni se do ta paguaj unë borxhin?! Jo mor budallenj, jo! Do ua lë fëmijëve për ta paguar.

   2. Po 218 million euro per 38 km i bije 5.7 million euro per km, nje kompani Greke qe fitoj nje tender nga per te lidh autostraden a1 me Kakavine e fitoj me 4.8 million euro rrug e pa ndertuar fare te re nga e para, ndersa jetu per zgjerim 5.7 ndersa thuman kashar 18 million euro kilometri

    1. A
     Ardi

     O Beno ka dhe nje menyre tjeter se si mund ta zgjidhi Piktori/Basketbollisti/Politologu/Multietniku me Gjyshe Italiane, Spanjolle, Hollandeze, Kineze etj ket pune. Censusin tjeter mbas 10 vitesh nga 1.8 milion qe kan mbet tani, mbeten 1 milion dhe ja u zgjidh dhe problemi i trafikut.

     Lini një Përgjigje

     20:50 Ekonomia 2 komente

     15:43 Ekonomia 1 koment

     22:25 Ekonomia 6 komente

     21:20 Ekonomia

     21:10 Ekonomia

     16:26 Ekonomia 11 komente

     17:54 Ekonomia 3 komente

     22:00 Ekonomia 2 komente

     21:34 Ekonomia

     20:20 Ekonomia 1 koment

     Më të lexuarat

     11:52 Bota 13 komente

     18:59 Politika 54 komente

     12:03 Politika 17 komente

     22:10 Kronika 1 koment

     17:55 Sociale 30 komente

     13:42 Politika 17 komente

     Blog Tema

     11:04 Blog

     10:15 Blog 1 koment

     15:30 Blog 6 komente