Te fundit

17:38

17:32

17:22

17:14

17:05

16:59

16:57

16:52

2024-02-23 09:52:17Kronika TEMA

8 Komente

 1. D
  Dinua

  Si parim, cdo gje qe ndodh gjate nje sezoni BigBrother eshte pjese e skanrit te spektaklit. Nuk ka asgje rastesore…

  1. H
   Hahahaha

   E vare veten me kollare o Dinooo

   1. P
    Pilolala

    Asnje lajm nga Tema per afrikanet e arabet qe do sjelli sipas ligjit shqiptar te EdRahmanit Italia!

   2. L
    Loni

    Fansat e Luizit mbretit te mjeraneve

    1. A
     Asd

     Para disa ditesh isha ne Vlore. U habita qe pasdite nuk shikoja kembesore. Asnje. Nderkohe edhe ndertesat 90 % ishin pa drita. Ku jane njerezit?

     1. K
      Kurvat e Rilindjes

      Ke te drejte eshte me se e vertete eshte fakt qe Rahmut haleja po ben c popullsimin e shqiperise ,kohe me pare gumezhinte vlora nga studentet tani edhe me heqjen e ca lendeve qe i coi ne tirane as studente s shikon me ,thone qe do e mbylli dhe do bej hotel,,se mo na cohen kurvat e rilindjes dhe replikojne

     2. T
      Trojan

      Gjeja qe me ben pershtypje me shume jane keto shifrat maramendese nga 300 mije euro,O Artan boll se na ke care karrin

      1. d
       denoncim

       Ne Vlore dhe kudo problemi jane prokuroret dhe gjyqtaret, ne bashkepunim me policin. Ata marrin para dhe falin krimet , pike,

       Lini një Përgjigje

       09:43 Kronika 18 komente

       09:10 Kronika 10 komente

       18:23 Kronika 9 komente

       16:44 Kronika 1 koment

       15:57 Kronika 6 komente

       15:07 Kronika 1 koment

       14:17 Kronika

       13:33 Kronika

       13:26 Kronika

       12:49 Kronika 1 koment

       Më të lexuarat

       21:22 Politika 42 komente

       09:10 Kulturë 9 komente

       18:09 Blog 25 komente

       19:47 Politika 53 komente

       09:17 Bota 11 komente

       19:19 Bota 9 komente

       Blog Tema

       17:05 Blog

       10:04 Blog 13 komente

       09:06 Blog 2 komente