Te fundit

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

21:30

21:20

2023-09-28 18:16:25Kronika TEMA

4 Komente

 1. A
  Altin Dudumi

  Ky bolja ne vend te meret dhe te japi pergjigje dosjeve te nxehta , meret me Vis pordhen ….po ik o hund der dhe shiko Sali Berishen , Ilir Metaj , Xen bythqirin Jamkar malltezin Fullaner , Lul bythen , Llallen …..ka material boll , po sja mban bytha ti preki dhe meret me Vis langon …. E kush e qi Visin dhe lush e ke bere Visin .Thua se Visi eshte problemi , dhe per zbulimin e Visit paguhet miliona …ore po kaq pushta qenkan keta ??

  1. p
   pilo Lala

   Altin Dumani eshte Drejtesia e re qe po prisnim. Ka arrestuar grupet me te forta te mafies, politikes. Te gjithe jane ose ne burg, ose ne arrati, ku jane Talo Cela, e me rradhe kriminelet? Deri dje i benin karshillek, kercenonin police, Gjykates, sot jane fshehur neper tombino kanalesh, flen si kacake neper stane cobanesh, bejne dashuri me dhite.

  2. Z
   Zaza

   Pirdh o duman pirdh. E di zeni ????

   1. Z
    Zaza

    Te fala zenit te evisitt

    Lini një Përgjigje

    17:48 Kronika 9 komente

    16:27 Kronika 1 koment

    15:42 Kronika 1 koment

    15:38 Kronika 6 komente

    14:26 Kronika 5 komente

    14:05 Kronika 1 koment

    13:27 Kronika 1 koment

    12:26 Kronika

    12:15 Kronika 13 komente

    12:02 Kronika 1 koment

    Më të lexuarat

    09:09 Bota

    16:07 Bota

    17:29 Sociale

    10:52 Bota

    17:20 Politika

    19:10 Dossier

    Blog Tema

    20:10 Blog

    20:00 Blog

    10:25 Blog 1 koment