Te fundit

22:56

22:40

22:29

22:22

22:11

22:00

21:50

21:40

2022-08-02 15:19:00Kronika TEMA

14 Komente

 1. Skafisti ish shef komisariati ??????? Shef komisariati me skafin e TIJ? Me c para bleu skaf shefi? Cfare i duhej shefit nje skaf? Cfare ka bere ky skaf deri me sot? Po shefi me skafin c donte ne vend me prani pushuesish? Ja kjo eshte nje fakt se cfare eshte shqiperia, policia , administrata? Kerkoni dhe me gjeni nje drejtues te larte pa nje makine te viteve te fundit, pa biznese, pa lidhje me te pakten dy kriminele, pa lidhje me nje me te madh siper tij. Dhe bertasin , krekosen, ulerijne, per nje garsh , per nje cati te prishur. Ku ka nje parcele me droge ka dhe nje shef qe e mbron, ku ka nje te kerkuar nga ligji ka nje shef qe e mbron. Fshini keto pisa

  1. K
   KY akoma punone për policine

   Nuke ështe ishe ai punone akoma në policin e Elbasanit. Prandaje këta horra sjellen në kët mënyre si egersira të gjith ishe pushtetatet dhe pushtetatet sote sjedhen me njerzit e thjethet si egersira dhe nuke pysin për njeri nuke pysin për ligje . Po pysin për pare dhe për të fortit is grupet krimale

  2. V
   Vito mashtruesi, shoku i Nikos

   Thuaje tamam lajmin. Arjan Tase, i pezulluar nga puna , si i dyshuar per trafik droge ne Himare. I hetuar nga prokuroria dhe i rikthyer ne pune SERISH. Kush i morri leket per kthimin e tij ne pune?

   1. p
    popull

    Qiujani motren ketyre qelbesirave qe bejne te fortin

    1. L
     Llazi usa

     Fute dhe lere brenda pisllekun, se i mori jeten nje engjelli!

     1. M
      Mucho

      A nuk duhej qe ky person te ruante komunitetin. Kalbeni ne burg, ndryshe ska per te patur turizem.

      1. C
       Cucit ti behet cici mbi Tavoline

       Te shkarkohet Cuci dhe Kumbaro - jane totalishte te paafte .

       1. A
        Agim

        Shume e sakte. Cuci eshte nje.i paafte, mburravec. s'behet Ministria e Brendshme me fol e qesh e shko tutje, Kumbaroja mund te tundet e te shkundet, te beje sfilata mode etj, por as di, as ka aftesi per menazhimin e turizmit.Eshte nje " turiste" kallpe.. Te qerohen qofte dhe per faktin qe nuk dine e nuk duan as te kerkojne as te japin llogari..

       2. P
        Plazhisti

        Prit te bejne shtet keta plehra! O Rame mire qe per Saliun dhe Meten nuk ke bythe fshihesh pas fustanit te ambasadores por edhe per plazhet ke frike te vendosesh disa rregulla? Mbaje fort derdimenin minister qe e hengert nje mortje. Ju e doni me zi nga XHAXHI. Ai ja dinte koken ketij mileti te keq, ju kishte varur per gjuhe ne mes te Himares me drejtorin e policise te parin dhe ministrin te dytin.

        1. Shef komisariati me SKAF ? Vec kaq kishte mjaftuar qe te ishte ne burg. Ku i gjeti parate per skafin dhe per cfare e ka perdorur? Ja ku te dal;i se skafi nuk ishte i tij. HAKDUTER dhe KRIMINELEEEEEEE

         1. Q
          Qytetari

          Ketyre nuk u gjen dot rrënjët për t’ua shkulur. Shtet qe jo vetem financohet por dhe drejtohet nga trafikantët e njerëzit e pashpirt.

          1. t
           tironsi

           ku ehte cuci o cuco na rrufsh topet ...

           1. a
            astor

            pa pike turpi thote qe kishte skafi difek,ateher i bie tamam vrasje me dashje,kur mjeti ka difekt nuk nxirret.

            1. K
             Kristi

             Skandaloze... Mesa me kujtohet para pak ditesh u goditen nga skafi familiare ne Sarade.... Ky megalloman,...la dryer nje krim,..la crate nje femije ne vendin e vet,..si pushes. Eshte kriminel dy here,..se psri spyet per rregullat ,ben nje krim, .se dyti ...si officer policie la dy here pergjegjesi.. Te denohet si kriminel.

             Lini një Përgjigje

             14:44 Kronika 17 komente

             11:57 Kronika 6 komente

             11:48 Kronika 2 komente

             11:26 Kronika

             10:34 Kronika 19 komente

             10:21 Kronika 1 koment

             09:46 Kronika 1 koment

             09:20 Kronika 16 komente

             09:07 Kronika 9 komente

             22:40 Kronika 1 koment

             Më të lexuarat

             12:56 Politika 36 komente

             10:00 Politika 22 komente

             12:47 Politika 26 komente

             18:31 Politika 20 komente

             18:58 Politika 4 komente

             17:20 Kulturë 9 komente

             Blog Tema

             20:58 Blog

             19:40 Blog 1 koment

             19:15 Blog 1 koment