Te fundit

20:29

20:25

20:20

20:10

20:07

20:00

19:48

19:40

2024-02-25 20:00:00Kronika TEMA

2 Komente

 1. r
  ronny

  Ore po pse duhet ta bejne denimin ketu per zullumet qe kane bere ne UK, se spo kuptoj fare une. Apo se pak veta kemi ne burgje ketu, sic po e pranojne vete pushtetaret, burger ketu jane tejet te mbingopur. Jo se nuk e di pergjigjen. Kur ke nje shtet pa kellqe, do pranosh cdo lloj llumi qe te hedhin mbi future, shtetet e medha,......po pse edhe per nja 1500 te tjere qe jane ne burgjet e Anglise kemi nevoje ne???... Po sikur te fillojme edhe Gjermania, Zvicra, Italia, Franca, Kanadaja, USA, etj etj te sjellin shqiptaret qe kane ne burgje ne vendet e tyre...po pastaj si I behet hejejejeee hajde gallate hajde...

  1. J
   Jugu

   Shume mire bejne. Se sa te vijne ketu mund te dalin nga burgu dhe te bejn jete normale pran familjareve. Ulusiu ka ber nder te madhe per vete dhe te burgosurit.

   Lini një Përgjigje

   17:50 Kronika

   17:20 Kronika

   15:40 Kronika 21 komente

   14:39 Kronika 13 komente

   13:56 Kronika 2 komente

   13:30 Kronika 1 koment

   13:04 Kronika 1 koment

   11:49 Kronika 5 komente

   11:27 Kronika 3 komente

   11:01 Kronika 28 komente

   Më të lexuarat

   22:10 Kronika 1 koment

   11:04 Blog 80 komente

   09:19 Kronika 3 komente

   09:10 Kronika 7 komente

   10:12 Politika 30 komente

   17:02 Ekonomia 21 komente

   Blog Tema

   18:59 Blog 2 komente

   17:48 Blog 2 komente

   12:05 Blog 9 komente