Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-12-06 15:05:00Kronika TEMA

10 Komente

 1. b
  ben.

  Ky qeka fiksa rilindas. Trafikant. Kriminel. Psikopat. Ky eshte heroi i rilindjes dhe rilindasve.

  1. #
   #thetruth

   ....perfect plan qe tani ben Benin dhe Benat te dalin e flasin badjava.... sa te peshtire jeni ......mjere ti more djale sa I peshtire e I marre je ti besosh krimineleve qe e kane shkaterruar ate vend per 30 vjet....mund te jesh nje nga at sepse ska mundesi tjeter...prandaj meriton gjithe urrejtjen.... behu pak I zgjuar dhe degjo cfare deklaronin dje ne euronews...kemi pergatitur skenare..do ti shihni neser....o beni...o qorr qorr I bibes...shqipetar I keq...I peshtire madje...

   1. P
    Prishtina

    Me siguri " Eshte nga Kosova " apo jo ti Ben!!!

   2. #
    #thetruth

    Brilliant plan nga plehrat dhe nje skenar alla noka...nuk ka ku te veje me mire si plan... ekzakt cfare une thashe ne postime te tjera... patjeter qe u duhej nje i marre ( qe nuk do ti hyje gjemb ne kembe dhe do dale i pafajshem) dhe ne te njejten kohe akuzohet maxhoranca .... u trgohet europianeve se edi rama dhunon opoziten....dhe do mbaje plehrat ne tv Duke tjerre apo nuk jane te gjata netet e dimrit...... Plane alla kriminele e alla rusi...djalin duhet ta ruajne sepse mund ta heqin qafe...dhe nuk eshte cudi" qe te beje overdose" sepse e beri sherbimin...dhe ne rastin e tij nje doze mund te kete qene si pagese ...dhe pastaj te fajesohet pushteti qe e hoqi qafe... Skenare filmash te pare e te neveritshem....I njejti rast si Berlusconi....sa pa fantazi....dear o dear... Mjere ai vend qe I mban keto pjalla te neveritshme....

    1. i
     iliri spiuni(metaj)

     Regji e perkryer.Saliu hero.U godit fjala e lire.Saliu mbrojtes i fjales se lire.U godit demokracia e bla bla plot te tjera .Per me shume sot ne banaqet televizive shifni Shkullakun,Qimin,Bushatin,Lubonjen e plot te tjere qe nxjerin buken e gojes

     1. F
      Fatos

      Sa shpejt e nxorët të paaftë. Robt ku ti keni.

      1. S
       Shoqëria ka nevojë për një të çmendur

       Vetëm një i çmendur mund të vëjë drejtësi në ketë vend dhe nëse drejtësia nuk funksionon është se ata janë njerëz normalë dhe normalët nuk kanë koqe të merren me Horra që sponsorizohen nga armiqtë e kombit shqiptar dhe do të jenë aktivë derisa të kenë frymë dhe punën e tyre do ta vazhojnë pasardhësit...

      2. J
       Jorgo

       shenje e mire, tregon qe me ne fund edhe budallenjte e kuptuan kush eshte Saliu

       1. l
        labi

        Normalisht duhet te arrestohen ata qe u bene grup e rrahen nje budalla,djali ishte i semure mendor, ata qe shoqerojn Berishen jane me idiote,mjaftonte izolimi dhe dorezimi ne polici,tani Berisha dhe u rrah ne mes te Tiranes dhe u turperua,turpi i ngeli ne dere se rrahu nje budalla.Berisha sot doli ne rruge per te dhier Ramen para gjithe botes,po kur nisesh ti besh gropen tjetrit pa dashje ja hap vetes.

        1. M
         Matjani

         Race me te keqe ne Shqiperi se Tepelenasit nuk ka . Shikonjani fytyren tamam " Pleher kriminel Lab"

         Lini një Përgjigje

         13:32 Kronika 18 komente

         12:51 Kronika 85 komente

         12:48 Kronika 13 komente

         09:27 Kronika 2 komente

         19:53 Kronika 1 koment

         19:17 Kronika 1 koment

         17:08 Kronika

         15:15 Kronika 2 komente

         09:55 Kronika

         09:48 Kronika 3 komente

         Më të lexuarat

         11:49 Sociale 18 komente

         10:40 Sociale 19 komente

         11:35 Blog 22 komente

         12:02 Ekonomia 37 komente

         15:28 Kronika 17 komente

         10:25 Blog 21 komente

         Blog Tema

         20:20 Blog

         12:16 Blog

         11:35 Blog 22 komente