Te fundit

14:47

14:36

14:33

14:27

14:15

14:06

13:57

13:46

2024-02-20 10:21:58Kronika TEMA

8 Komente

 1. H
  Hoxhë Artani

  Po pra, paska lënë dhe mjekër si hoxhë. Hoxhë dhe pikë. Injorant dhe imoral.

  1. D
   Daniela e Gencit, qe e pallonte Rafti

   I ke degju keshillat e mia. Ke fillu te lahesh me shpesh, ama ai Sejamini akoma ankohet qe te vjen era perç.

   1. E
    Eri

    Nuk ma the asgje o Artan Hoxha. Sa te tjere qarkullojne lart e poshte ne Shqiperi, ti na paske sjelle veç 5. Para ca kohesh na thoshe Doqja, Nikla, Fushe-Kuqja, apo ti flet gjithmone pas pilafit?

    1. m
     matimati.175.gamilcom

     Eri po ty te kane gsgrena ca thote artani doja e te tjere ca nikls fushe ķuqja ca thote artani e kokat droreges shullazi dritani harrot te thote dhe ILIRE METEN ÀPO E KA VENDALIUN E TIJ se Artani Hoxha Skrapalli ,EDHE TY ERU PJESE E INTELIGJECES SKAY SKAPU SI THOTE BABI SALI BERESHIA QE PO ME DERGJET NE SHTEPI ERI APO DHE TI JE PJESE E FORCA E LIGJIT PLUMBI ARTE ERI HEEEE ERI

    2. .
     ....

     Keta qe permend ti jane askushi, pasi ata qe jane me te vertete kryesoret nuk ke guxim tja permendesh emrin se dhe paguhesh prej tyre

     1. L
      Lal Kameri

      Si jan askushi, Taloja ka vrar mbi 20 veta, boset e Talos na dolen me 1 miliard dollar pasuri ne Dubai , keshtu tha Tanua, lart e posht flitet qe kan nje pjes te Durres marina

     2. E
      Eda

      ... uuu... paska folur serish katruvja! Ja sa te mar nje laps dhe leter, sepse kur flet Doktori i Shkencave duhet te mbajme shenim... Na mbyten provincialet qe hiqen si kriminologe te mirefilllte!!! Hapu Dhé... Me vjen keq per atdheun tim!

      1. J
       Jorgo

       e paske "pi" nje kafe nga Talo

       Lini një Përgjigje

       09:33 Kronika 1 koment

       09:09 Kronika

       21:35 Kronika 2 komente

       20:12 Kronika

       19:50 Kronika 5 komente

       18:21 Kronika 1 koment

       17:47 Kronika

       17:00 Kronika

       15:29 Kronika

       15:00 Kronika

       Më të lexuarat

       20:00 Rajoni 98 komente

       17:42 Politika 18 komente

       20:18 Bota 6 komente

       10:49 Rajoni 11 komente

       10:31 Sport 4 komente

       09:15 Politika 20 komente

       Blog Tema

       12:22 Blog

       11:37 Blog 1 koment

       21:10 Blog