Te fundit

20:38

20:38

20:26

20:23

20:20

20:09

19:59

20:00

2023-11-30 10:44:20Kronika TEMA

2 Komente

 1. p
  pilo Lala

  Nuk ju duket e cuditshme perse te gjithe keta pjesetar ne trafik droge jane nga Tropoja, Kukesi? Kjo ka te beje me mbeshtetjen qe kane pasur ne Polici. Duhet te hetohet patjeter Agron Kulicaj

  1. V
   Visi

   Maloket, lane dhite dhe i hyne droges....tani pk i dalin nga hundet te gjitha....keta debila duhet te vinin me viza be Tirane....i lane te lire prishen gjithe Shqiperine....Ah Enver ku je...ti ja qije motrat ketyre krimbave....

   Lini një Përgjigje

   09:57 Kronika

   09:34 Kronika 1 koment

   20:19 Kronika 1 koment

   17:43 Kronika 30 komente

   16:24 Kronika 2 komente

   15:18 Kronika 1 koment

   15:07 Kronika 5 komente

   14:05 Kronika 1 koment

   13:07 Kronika

   12:56 Kronika 1 koment

   Më të lexuarat

   12:02 Politika 12 komente

   10:05 Blog 48 komente

   11:32 Politika 9 komente

   13:15 Bota 21 komente

   09:19 Politika 20 komente

   11:52 Politika 26 komente

   Blog Tema

   20:38 Blog

   17:11 Blog 6 komente

   10:05 Blog 48 komente