Te fundit

09:11

09:04

22:40

22:30

22:20

22:10

21:58

22:00

2023-09-19 10:42:00Kronika TEMA

4 Komente

 1. e
  erjola e bija e flamurit dhe teutes dashnorja e ar

  jua thote gruaja e taulant balles iris pekemzi ptu te qifsha robt

  1. A
   Arben

   Po ti rob q... e ke par gruan a motren apo edhe ti si dumani legen b.q.

   1. S
    Sali kufoma

    Taulant balla te paska qir gruan qe e paske kaq inat,,apo motren,,,,bythqir interneti

   2. E
    Eri

    Kur shikon cfare lepurushi ka qene duke i shitur te gjithe porositesit menjehere (dhe mire ka bere per ne, publikun), te vjen te ulerasesh nga pamundesia per t'i ndalur gjithe kete kohe. Kush behen vrases, ca bythepambuke, pa bole, pa perkrahje, vec pse merr persiper te shkreh armen ne prita dhe pusi.

    Lini një Përgjigje

    22:10 Kronika 2 komente

    21:41 Kronika

    21:10 Kronika

    19:10 Kronika

    18:40 Kronika 2 komente

    17:50 Kronika

    17:10 Kronika 4 komente

    16:34 Kronika

    16:14 Kronika

    16:03 Kronika

    Më të lexuarat

    18:00 Politika 12 komente

    13:07 Blog 11 komente

    09:21 Politika 18 komente

    18:23 Bota 12 komente

    09:58 Politika 18 komente

    10:17 Sport 4 komente

    Blog Tema

    21:09 Blog

    17:33 Blog 35 komente

    17:27 Blog 8 komente