Te fundit

14:11

14:04

14:00

13:50

13:40

13:31

13:22

13:20

2023-11-30 17:16:00Kronika TEMA

4 Komente

 1. A
  Adriani

  30 vjet qe qelbin e mbysin Tiranen fara e ndyte e çeçenave. Plehrat e Sali Kermes

  1. N
   Nul Moka

   Po të tjerët pse nuk i morën pistoletat?...... . Përse i mbajnë?

   1. K
    Kalec Dega

    Ça pret, kur dhe gazekari nuk lidh dot dy fjale bashke ne shqip...me nje fale, shqiptaret nuk dine shqip.......lol......pastaj merruni me afganet shqipfolsa......pellazg albanistani...lol

   2. K
    Kosta

    Ore leri pistoletat po a e pagoi kestin e pare apo jo?

    Lini një Përgjigje

    16:46 Kronika 1 koment

    16:34 Kronika 3 komente

    15:59 Kronika 1 koment

    15:48 Kronika

    15:26 Kronika

    15:18 Kronika

    15:07 Kronika

    14:47 Kronika 8 komente

    13:37 Kronika 2 komente

    13:00 Kronika

    Më të lexuarat

    17:52 Politika 35 komente

    18:23 Kronika 9 komente

    17:29 Politika 12 komente

    20:38 Blog 15 komente

    10:18 Kronika 11 komente

    17:11 Blog 12 komente

    Blog Tema

    14:11 Blog

    11:42 Blog 2 komente

    10:48 Blog 2 komente