Te fundit

10:31

10:22

10:20

10:10

10:00

09:56

09:50

09:49

2023-12-03 09:08:00Kronika TEMA

12 Komente

 1. A
  Astriti

  E shkarkoi Manja eeee? Po kush e emeroi kete, a nuk e emeroi Manja vete ne kundershtim me cdo kriter? Nga burgu i Drenoves hoqen Altin Gushon, nje profesionist per te vene kete rrugacin. Nuk i eci me Drenoven se sapo Manja firmosi urdherin e emerimit u telefonua nga disa prokurore dashamires, te cilet i thane se zoteria, pra Durimi ka precedente penale. Priti pak kohe Manja, priti pak kohe dhe Durimi sa sistemoi gjerat dhe... u emerua drejtor ne Fushe-Kruje Pazaret per te bere Durimin drejtor gatuheshin tavolinave te Pogradecit me Ulsiun, Admir Abrine, zarin e bindur te Ulsiut dhe kryetarin e bashkise se Pogradecit, i cili donte te shperblente per votat ne fushate Durim Tosken. A mban ndonje pergjegjesi Manja dhe Admir zari per emerimin? A mendoni qe nuk e dinin keta me ke kishin te benin? Patjeter qe e dinin, por ju interesonin pazaret e tyre. Manja i ka mbushur burgjet me drejtora gardista, drejtoruce me 0 nivel eksperience dhe mundesisht duhet te jesh nga anet e Manjes per te qene pjese e stafit. Asnjehere nuk kane qene burgjet me keq se me drejtimin e Manjas, Admir Abrise, zarit te Manjas dhe policit Paulin Rajta, nje analfabet dhe i paafte. TURP

  1. S
   Saliu

   Ky astriti ashte poshte kazanve te plehrave e din te gjitha

   1. A
    Arbërori

    Shikojani surratin, egërsire dythundrake. Unë veç nga surrati nuk do t'i emëroja në detyra shtetërore këta neanderthalë.

    1. L
     Lloji

     Pamjen e ka prej druvari qe ti sjell ne shpi por edhe ti çan nese e paguan ekstra…

    2. s
     shelegure

     O qeveri ,o minister o,shtet o Rame si i merni keta lloi njeres ne puna kaq te rendesishme ,mos i toleroni keta mostra.

     1. T
      Ton

      Si nuk kam pare nje te sakte te emeruar...

      1. D
       Dhe më i miri prishet në këtë vënd

       Na thuaj një të mirë në këtë vënd hajdutësh e kriminelësh e drogaxhinjësh,që po lëmë nam si brënda dhe jashtë vëndit

      2. E
       Eni

       Ky Admiri qe thua ti sa andej kendej...nuk ka lidhje me Manjen por lart fare...ka lindur drejtor...

       1. T
        Tomson

        Ka kohe, kaluan 3 dekada qe ne drejtim ne burgje vendosen njerez te tille. Nje tendence e mire qe u be para ca vitesh per te vendosur te krye te burgjeve njerez te ndershem e profesioniste, nuk zgjati shume. Ata profesioniste nuk u pershtateshin qeverritareve. Ju duheshin si ky. Si ky jane edhe ne Polici. Edhe ne Administraten qendrore dhe lokale Njerezit e ndershem nuk punojne dot me te tille. Prandaj ikin.

        1. T
         Tuti

         Vazhdoni o socialiste te vendosni vetem rrugaçe ne krye te gjith istitucioneve…

         1. K
          Kenge Dukaqote

          Sa pash foton MALOK thash

          1. D
           Drini

           Po cne nga piskupata (ca emri!!!) shkoi ne fushe kruje drejtor ky dallkauku apo ia palosi manjas ulsi. Meqe ra fjala zbulohet se fundmi se ulsi zhulsi pervecse hajdut e i korruptuar eshte dhe peder pasiv, shifeni si e ben turirin kur flet...

           Lini një Përgjigje

           09:02 Kronika 1 koment

           23:09 Kronika 5 komente

           19:01 Kronika

           17:05 Kronika 5 komente

           16:10 Kronika

           15:50 Kronika

           14:50 Kronika 2 komente

           13:40 Kronika

           13:29 Kronika 2 komente

           13:21 Kronika

           Më të lexuarat

           11:29 Ekonomia 48 komente

           11:13 Kronika 12 komente

           11:59 Dossier 1 koment

           20:00 Rajoni 84 komente

           17:42 Politika 18 komente

           14:13 Politika 15 komente

           Blog Tema

           21:10 Blog

           17:08 Blog 9 komente

           09:19 Blog 1 koment