Te fundit

09:10

09:18

09:17

09:13

09:05

09:02

08:45

08:32

2022-12-06 16:30:00Kronika TEMA

5 Komente

 1. F
  Fahri spiuni

  O Sadiko! tani dote sulen tya keto maskarejt e PDse pse tregove nje te vertete.

  1. H
   Hordhia e ndyre e Sali Rrumpalles

   Sadikun e kam patur ne fakultet. Ka mbaruar me mua. E njoh shumë mire. Është shumë i rregullt me pacientet. E kemi njohur edhe Berishen qe atehere, edhe unë edhe Sadiku. Sadiku nuk i del per zot nje raporti we nuk e ka leshuar vete. Natyrisht, ata do t'i leshojne atij, por Sadiku e njeh mire Berishen se çfare psikopati është. Diçitura e grushtit kunder Saliut është: "Kur popullit i vjen ne maje të hundes".

  2. R
   Realisti

   Lëre Gertin e merr Salën tani... të gjeti kjo punë e me mbarësi.

   1. M
    MALRUX

    E kane gatuar vete kete skenar. Dukej qarte qe nga moslevzjet ne fillim te truprojave, tek buzeqeshja e Metes kur po kryhej akti i goditjes e shume te tjera qe po dalin ne drite. Gjeten nje njeri qe ka kartele dhe ne kete menyre nuk do merret seriozisht edhe para gjyqit cfare do te thote. Sipas Gazetes Dita, nusja e djes se ketij punonte si pastruese per familjen Berisha. Duken qarte, lidhjet si edhe levizjet.

    1. R
     Rrumpallat serbe

     Malrux, Ka shumë mundesi të jetë si thua ti - skenar i pergatitur. Operacioni Babale 3

    Lini një Përgjigje

    15:35 Kronika 3 komente

    15:05 Kronika 10 komente

    13:32 Kronika 18 komente

    12:51 Kronika 85 komente

    12:48 Kronika 13 komente

    09:27 Kronika 2 komente

    19:53 Kronika 1 koment

    19:17 Kronika 1 koment

    17:08 Kronika

    15:15 Kronika 2 komente

    Më të lexuarat

    10:03 Politika 15 komente

    20:50 Sociale

    13:10 Kronika 25 komente

    13:37 Politika 59 komente

    17:00 Politika 7 komente

    18:10 Politika 9 komente

    Blog Tema

    20:54 Blog

    20:30 Blog 1 koment

    20:10 Blog 1 koment