Te fundit

09:05

08:58

08:44

08:38

08:27

08:17

22:41

22:29

2024-02-25 14:39:00Kronika TEMA

13 Komente

 1. S
  Sqepari

  O Vali, nuk jane grate qe kerkojne doren !???

  1. s
   sqepar !!! behu zdrukth

   sqepar !!! behu zdrukth

  2. V
   VV

   Haku i babes ka me te perndjek ne ket jete dhe tjetren. Cdo denim qe do marresh ti dhe vellezerit tuaj eshte i paperfillshem me ate rendesen qe ka me te ndi shpirti gjith jeten!

   1. M
    Mero

    E paska rujt Zoti , Kunatin

    1. A
     Ari

     Fatkeqesi per ate dhe familjen ???? Por, ju te Temes dhe gjithe media na çate trapin duke bere lajm pas lajmi kete ngjarje te dhimbshme.... Nuk e di perse i duhen lexuesit keto hollesira, dikur jemi ne gjyq..

     1. p
      pjeter

      Sepse jane çakenj e nuk tuten para asgjeje,e jo vetem te temes!!

     2. l
      lule

      Germoni edhe pak, do e shikoni qe kjo kamarierja eshte dashnorja e ketij qe rrinte te lokali e pinte kafen.... S'ka femi qe vret nje babe te mire, aq me pak 3 bashke.

      1. T
       Trendeline

       Po lule .ke te drejete sepse ajo bushtra e ka kopil ate djalin . Nuk ka qene djali I tije sepse nje djale kurrre nuk do vriste babain.

       1. I
        Illyrian

        Big Like!!!

      2. N
       Nena e ketyre e ka fajin o hetusa!!

       Trau i shtepise e di te verteten. Po femijet po mbrojne nenen. Nena eshte ajo qe i ka nxitur ne kete pune. Sidomos djali ben shume pas nenes. Ka diçka me te thelle ne kete pune. Po ti mos felliqesire e ndaje burrin kur kishte probleme qe te mos u shkaterroje jeten femijeve te tu. Per çar e do jeten tashi me 3 femije ne burg? Nena kanibale qe hane kelyshet e vet.

       1. S
        Schopenhauer

        Boll me këto lajme, këto janë lajme kriminalistike të policisë!

        1. L
         Li

         Kot lodhen hetuset perfundimin e paskan nxjer komentusit e témes. Po rini o të uruar lerini të tjeret ne hallin e vet ata e din perse e vran.

         1. A
          Adhuruesi

          Ke shum te drejte per kete z, znj ka shum syresh qe futin hundet ne punet e te tjereve,respekte

          Lini një Përgjigje

          13:56 Kronika 2 komente

          13:30 Kronika 1 koment

          13:04 Kronika 1 koment

          11:49 Kronika 5 komente

          11:27 Kronika 3 komente

          11:01 Kronika 28 komente

          10:41 Kronika

          10:10 Kronika

          09:50 Kronika

          09:42 Kronika

          Më të lexuarat

          09:09 Bota

          16:07 Bota

          17:29 Sociale

          19:10 Dossier

          17:20 Politika

          10:52 Bota

          Blog Tema

          20:10 Blog

          20:00 Blog

          10:25 Blog 1 koment