Te fundit

22:56

22:40

22:29

22:22

22:11

22:00

21:50

21:40

2022-08-02 18:47:38Kronika TEMA

4 Komente

 1. L
  Labëria

  Ky ish shefi,,u shpall i Pafajshëm nga Gjykata e Vlorës,,për shpërdorim detyre,,në Prill 2022,??????

  1. s
   skafisti

   Po mire, ky palo deputet, a nuk e di qe eshte e ndaluar qe te lundrosh me shpejtesi me skaf, apo me cdo mjet tjeter te motorrizuar ne zonen ku lahen pushuesit? Edhe kur do ti duhet te dale ne breg, skafisti duhet te ece me shume ngadale, me xhirot minimale te motorrit dhe me shume kujdes, duke patur dike ne kicin e mjetit lundrues per te evituar perplasjet me notaret e mundshem. Policia duhet te kontrolloje, por eshte e pamundur qe te kontrollohet i gjithe bregdeti me plazhe te shperndara gjithandej. E thene ndryshe, ligjet ekzistojne, por njerezit nuk i zbatojne. Pergjegjesia e qeverise eshte qe te mos lejoje futjen ne rradhe e policise te individeve te papergjegjshem, si puna e ketij efektivit ne fjale.

   1. L
    Landi

    Aq kanabis sa ka lejuar mund te marri me qera jaht .

    1. A
     Arian

     Nuk te morri ty po atë fëmin e shkretë.sepse telefonin në dorë e kishe dhe lajmëro policinë për thyerjen e rregullave

     Lini një Përgjigje

     17:47 Kronika 6 komente

     16:57 Kronika 2 komente

     16:17 Kronika 35 komente

     15:19 Kronika 14 komente

     14:44 Kronika 17 komente

     11:57 Kronika 6 komente

     11:48 Kronika 2 komente

     11:26 Kronika

     10:34 Kronika 19 komente

     10:21 Kronika 1 koment

     Më të lexuarat

     12:56 Politika 36 komente

     10:00 Politika 22 komente

     12:47 Politika 26 komente

     18:31 Politika 20 komente

     18:58 Politika 4 komente

     17:20 Kulturë 9 komente

     Blog Tema

     20:58 Blog

     19:40 Blog 1 koment

     19:15 Blog 1 koment