Te fundit

17:02

16:50

16:45

16:39

16:40

16:30

16:28

16:11

2022-12-06 12:48:00Kronika TEMA

13 Komente

 1. B
  Bravo

  E paskan rrahur te shkretin, kafshet e Sales. Gjynah

  1. t
   tata luigji

   Gentjan dua numerin e tel dhe do te fus ne llogarin tende 10.000 $ Bravo djali nderove familjn dhe gjith shqiperin,hero

   1. X
    Xhem Shaba

    Numrin e ka 08.11.1941 WC TEPELENA

   2. G
    Gentian Shehu Patrioti i Shqiperise rrofsh i nderu

    Gentian Shehu eshte Avni Rutsemi i koheve Moderrne i cili ben ate cfar s'guxuan qytetaret shqiptare per 31-vjet poshterim te Shqiperise dhe dinjiotetit Shqiptare ,nga ky bir bushtre Esadiste salih brisha dhe ileye mutaj Dy Kacerozet e Demokracise . RROFSH GENTIAN SHEHU -Shteti duhet te nderhyje menjiher dhe marri ne Mbrojtje Qytetarin Shqiptare GENTIAN SHEHU _me Pergjegjesine me te madhe dhe kujdeset per gjithcka dhe mos te lejoj ne asnji menyre te abutohet nga Banda e KryeTerroristit salih berisha ,ne Bordellon e Dreqit te quajtur Drejtesi gjasme ! _ Te lirohet mba mjekimit menjihere dhe Mbrohet nga Poliicia nga Kriminelet si Brecani ky Vrases i salih berishit .Ndryshe Policia dhe Shteti do keni Probleme te Medha me Popullin Shqiptare nqe Gentianit i ndodh gje por edhe salih berisha e ilyer mutaj me Bandat e tyre skan me mbet Gjalle .Lalzin do jua rrafshojne Shqiptaret . ---------------------------- Shtei te marre menjiher ne Kudes e Mbrojtje GENTIAN SHEHUN Qytetarin e Nderit Shqiptare _____________________________

    1. S
     Saranda

     U ngrit nga vari Alipshtepelena te mar ne dore Shqiperin

     1. P
      Pano

      E rrahën kafshërisht për një grusht , Saliu ka urdhëruar vrasje dhe rrahje të gazetarëve politikanëve dhe personalotetevr të ndyshëm, biznesmen vëndas dhe të huaj. Një lab ja theu dhëmbët realisht se kshu me votë ka kohë që ha grushta !

      1. m
       mero haleja

       ky trimi ju shkerdhefte librin e shpise

       1. A
        Askushi

        ME KETO FJAL TA KEMI LEN TY SE KE SALIUN QE I ESHT SHKERDHYER SHEQERJA QE E NXORI NE DRIT KESHTU QE IK QIU BEJ NONJE LEK NE PROTEST E FUTJA NONJE BYREK K..R

       2. P
        Populli

        Vasil Laci eshte gjall !

        1. P
         Populli

         Vasil Laci eshte gjall.

         1. A
          Adria

          Shume e shemtuar dhe e ulet rrahja mizore e djaloshit nga langot e Saliut. Veni nje llogari bankare ta mbeshtesim trimin guximtar. 30 vjet me vonese por mesazhin se cdare ndjen populli e dha te qarte. Bravo!

          1. B
           Beni

           Mirë ta bëri o Sali ndyrësira! Iu thaftë dora atyre plehrave që rrahën djalin. Shiko si e kanë masakruar kafshët!!! Policia duhet të ndalojë edhe këta shtazë që rrahin në mënyrë cnjerezore. Ku është parë e dëgjuar kjo gjë?! Vetëm te njerëzit e Sali kafshës.

           1. R
            Rudi

            Po fliten ne lajme vetem per gabimin a djalit qe per motive politike goditi nje politikan me histori te zymte. Nderkohe asnje koment nga gazetaret dhe institucionet te denojne rrahjen mizore hakmarese te njerezve te berishes. Kjo eshte Shqiperia dhe prandaj ikin qytetaret nga ai vend.

            Lini një Përgjigje

            09:27 Kronika 2 komente

            19:53 Kronika 1 koment

            19:17 Kronika 1 koment

            17:08 Kronika

            15:15 Kronika 2 komente

            09:55 Kronika

            09:48 Kronika 3 komente

            09:00 Kronika

            22:51 Kronika

            17:30 Kronika

            Më të lexuarat

            18:59 Politika 54 komente

            22:10 Kronika 1 koment

            11:04 Blog 66 komente

            09:19 Kronika 3 komente

            17:55 Sociale 33 komente

            09:10 Kronika 4 komente

            Blog Tema

            12:05 Blog 15 komente

            11:04 Blog 66 komente

            10:15 Blog 2 komente