Te fundit

17:10

17:00

16:48

16:39

16:26

16:23

16:18

16:07

2023-11-24 09:47:50Kronika TEMA

7 Komente

 1. V
  Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

  Ketij Hoxhes gruaja ja tregon keto gjerat?

  1. Z
   Zyber Lala Elbasan

   Mbreme Ervis Martinaj ishte ke lokali Shefkiut ne Struge . I beri nja dy pompa Xristina Katalitizit ish Ardit nga Pogradeci qe u kthye ne transeksuale

   1. Z
    Zaza

    Martininne vrau breqani dhe bujar germizi me urdher te padrinos sali. Thoni erles dhe grides te pyes per santon se erzeni mori dhe hakun e santos Mgjse breqani ishte me martinin kur vrau santon

    1. G
     Gazepi

     Eshte gjalle dhe i forte. E doni te vdekur se i intereson lojrave te fatit dhe olsit. Rama ik

     1. B
      Be be

      Gjalle po breket me shurre te argita apo te edi qe ja futi zenit ????

      1. S
       Sali Ramut Berisha

       Fiks koment prej evlatit tim "Gazepi" maloko - shpellar.

       1. L
        Lik

        ???????????????? rrofsh bole o koqe ????????????????

       Lini një Përgjigje

       09:34 Kronika 4 komente

       09:09 Kronika 19 komente

       20:21 Kronika

       20:01 Kronika

       18:22 Kronika 5 komente

       18:10 Kronika 2 komente

       17:50 Kronika 2 komente

       17:42 Kronika 7 komente

       17:35 Kronika 7 komente

       17:23 Kronika 18 komente

       Më të lexuarat

       12:04 Sociale 23 komente

       20:50 Sociale 7 komente

       09:05 Kronika 1 koment

       10:18 Rajoni 16 komente

       18:10 Politika 12 komente

       09:52 Bota 9 komente

       Blog Tema

       12:18 Blog 1 koment

       11:41 Blog 1 koment

       09:34 Blog 1 koment