2023-02-01 13:08:00Kronika TEMA

7 Komente

 1. T
  Tir Vasili

  Atehere e paska paguar Rama me FBI

  1. S
   Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

   Jo mo cne,sunit dhe batakci apo i pabese!? Joooo ne asnje menire.....jane njerez te ndershem (shkerdhejne kusherira,hallo,kunata qene e mace),te beses(vrasin nene, babe,birazer, kusherinnjte,kojshi e dreqi me te bir)...... turkish telesehir continue......

   1. V
    Viola

    Je nje person budalla dhe injorant ti Sunitet. E turpshme qe e postojne komentin tend, thua te njejren fjali ne cdo shkrim se je i semure psiqik.

  2. M
   Medi Belortaja miku i vertete i Meros pa qene ipun

   Nuk kam pare grua me te ndershme, Evis Ahmet Burri i vet Ahmeti paskuintave..zonje ne gjithe kuptimet e fjales...yll bukurie edhe intelekti...E dua ate grua zonje, ndonese nuk e dashuroj.

   1. T
    Taku

    Ca kisha pire heren e fundit ..?

   2. P
    Presh

    Kush eshte ai i pashkolle qe ka bere kete shkrim? Pse publikoni shkrime te tilla jocilesore? Cfare eshte ky - procesverbal policie ku shkruhet: pyetjes ... iu pergjigj. Redaksi leshi

    1. a
     antikrimi

     MBAS KRIMEVE TE RENDA JANE LIGJ-BERESIT QE NUK ASHPERSOJNE LIGJET. DHE LEHTESOJNE JETEN E BURGUT. KOHA E ENVERIT KISHTE NJEMIJE TE ZEZA POR KISHTE DY TE MIRA.1- KRIMIN ORDINER E DENONTE ASHTU SI DUHEJ ME LLOGJIK E SHPIRT ANTI-KRIM. KUSH VRET PER MOTIVE TE DOBETA NUK E MERITON JETEN. EKZEKUTOHEJ PA DISKUTIM. 2- VESET E PISTA PEDERAT E LAVIRET E RRUGEVE DHE BIZNESET MASHTRUSE SI KISHAT E XHAMIAT, LLOTARIT E KUMARET NUK I LINTE TE LULEZONIN. ATA QE GUXONIN TI PRAKTIKONIN I INTERRNONTE. NGA LIGJET E ASHPRA DHE KUSHTET E BURGUT, SHQIPERIA ISHTE VENDI ME I QET NE BOTE, NDONSE NGA EKONOMIA, MJERIM TE PA PERSHKRUSHEM E TE PA BESUSHEM. NDOFTA EDHE ME KEQ SE SE AFRIKA E JUGUT DISA FSHATRA.

     Lini një Përgjigje

     Më të lexuarat

     11:48 Politika 17 komente

     11:13 Blog 26 komente

     18:57 Politika 11 komente

     17:59 Kronika 8 komente

     11:59 Kronika 5 komente

     20:40 Politika 32 komente

     Blog Tema